Zavrieť

Porady

Mam narok na davku z garancneho fondu, ked nastupnicka firma nie je registrovana v systeme SP?

Dna 28.6.2017 som ukoncila pracovny pomer vo firme A, v ktorej mi nebola doplatena mzda. Dna 7.7.2017 bola firma A zlucena s firmou B. V 92017 som si podala ziadost o davku z GF so vsetkymi nalezitostami, podala navrh na konkurz na firmu B (narok vznika uz pri navrhu). Kedze firmu B vraj nemaju v systeme (i ked v neplaticoch som ju nasla), posielaju moju ziadost vyssie na vyjadrenie sa k pravnikom. Mam nejaku sancu dostat svoje peniaze z GF?
Nema s tym niekto skusenosti?
Naposledy upravil Viiila76 : 25.10.17 at 13:22 Dôvod: doplnenie
ivka70 a nema ti skor peniaze vyplatit nastupnicka firma? na ktoru z firiem a kedy si dala navrh na konkurz? po zuceni ci pred?
Viiila76 Mala by, ale nevyplatila. Posta sa mi vracia spat. Konkurz som podala na nastupnicku firmu po zluceni.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mam narok na davku z garancneho fondu, ked nastupnicka firma nie je registrovana v systeme SP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.