Zavrieť

Porady

Problémy s pripojením k JBL reproduktoru.

Pred týždňom som si zakúpil malý praktický JBL GO (30€,malý,obdľžnikový tvar). Neboli s ním žiadne problémy,bol som spokojný. Včera ráno som bol k nemu pripojený(počúval som hudbu),vypol som ho na hodinu,potom som sa šiel znova pripojiť a už to nešlo. Vôbec mi neukazuje jeho viditeľnost v Bluetooth nastaveniach. Skúšal som všetko čo mi napadlo(reštartovať mobil,pár krát vypnuť JBL,odpárovať ho z mobilu). Problém je v JBL kedže viditeľnosť neukazuje ani na iných smartfónoch. 5 dní fungoval fajn,nikde mi nespadol,nič som nespravil a zrazu neukazuje jeho viditeľnosť na žiadnom Bluetooth zariadení. Nad reklamáciou by som neváhal ani sekundu keby nefungoval v pohode tích 5 dní. Nejake rady ? Vyskúšam ho ešte úplne vybiť.
Naposledy upravil taiko : 01.11.17 at 22:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    skus zresetovat JBL GO

    https://www.ifixit.com/Answers/View/...ctory+settings
    video je sice po polsky, ale je visc nez jasne
    JakubJoe Veľká, veľká a úprimná vďaka. Pomohlo to. Tiež mi to mohlo napadnúť viac pohľadať na internete... Dúfam, že sa problém nezopakuje a ešte raz vrelá vďaka.
    taiko tak to som rad, ze som pomohol Factory reset je vzdy prva vec, co urobim

    Problémy s pripojením k JBL reproduktoru.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.