Zavrieť

Porady

Zimná dovolenka Thajsko

Ahojte, boli ste niekto v zime v Thajsku? Rozmýšľam ísť niekde do tepla a to Thajsko mi príde zatiaľ najlacnejšie. No neviem zas čo od toho čakať. Chceli by sme ísť 3 baby asi na 10 dní. Viete mi prosím niekto niečo odporučiť?
Naposledy upravil ivka70 : 03.11.17 at 16:38
7 komentárov     zbaliť
taiko .
1. aky mas budget ?
2. chces ist k moru, alebo do lesa ?
3.chces by na samote, alebo na plazi s 10000 ludmi ?

inac ja by som na 10 dni nesiel, to sa moc neoplati.
lujza.j Ani ja... to je nic....
taiko ved prave, priletis, a kym sa z letu spamatas uz ides prec A okrem toho, letenka je pomaly drahsia ako pobyt
lujza.j Treba kupovat dopredu.......tak to robia ludia,ktori chodia pravidelne do tepla....ja min.3tydne....
taiko 3 tyzdne Ti na Thajsko nepomozu. Najma nie v sezone, co je v Thajsku v zime. Ale aj ked budes mac lacnu letenku, stale bude pobyt porovnatelny s cenou letenky, takze sa oplati ist na dlhsie
lujza.j Tai....ja mozem..ist az ked sa odvazim sadnut do mašiny...chlap ma tahal na kubu...ja ee..ak by som ....asi prvy krat s.niekym kto tam chodi....
bettylou Pošlite ma jak prieskum , ale radšej by som na jeseň, nemienim mrznúť pri dákych 25. Inak kočky,ak na trhoch budú nakupovať,tak ich o dosť lacnejšie výjde ako normálnych výletníkov pšš už som ryba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    ivka70 03.11.17 16:38 odstránil(a) z Porady

    Zimná dovolenka Thajsko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.