Zavrieť

Porady

Problem s notebookom - vypina sa

Dobry deň.
Mám problém A keby mi niekdo poradil by som bol rad . Stáva sa mi to že s ničoho nič sa mi začal vypínať pc keď zapnem hocijakú hru . Prehriatím to neni isto lebo mám ventilátor vyčistený A mám plus vetraciu podložku s ventilátormi. Windows bol pre inštalovaný cca 3 mesiace dozadu tak neni tam nič zbytočne.
A ani virus mám platený anitivirus.
Naposledy upravil ivka70 : 07.11.17 at 06:31 Dôvod: korekcia
9 komentárov     zbaliť
bodliak A keď hru nezapneš, tak frčí ?
KolibrikSK Áno keď nezapinam hru ide pohodicke. Mi to pripadá na grafickú kartu .
bodliak Nehraj hry.
taiko .
1. typ notebooku ?
2. nazov hry ?
KolibrikSK No je to lenovo presne tip neviem A hry napríklad csgo, zaklinac A iné . Predtim išli úplne pohodicke.
taiko pred cim ?
KolibrikSK Neviem či na to urobil výpadok prúdu nejaký vplyv lebo od vtedy to nejde . Lebo deň predtim som dohral zaklapol som ho (uspal) A išiel som spať ráno bol výpadok. keď som chcel ísť hrať už nič začal sa mi vypínať vždy pri spustení hry . Vydea nič nerobia lebo chvíľu predtim som pozeral YouTube.
taiko 1. davas svoj notebook spat, alebo hibernovat ?
2. aky windows mas nainstalovany ?
KolibrikSK 1. Neviem nevypinam ho iba záklapnem A odložíme ho.
2. Mám Windows 10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Stáva sa mi to že s ničoho nič sa mi začal vypínať pc keď zapnem hocijakú hru . Prehriatím to neni isto lebo mám ventilátor vyčistený A mám plus vetraciu podložku s ventilátormi. Windows bol pre inštalovaný cca 3 mesiace dozadu tak neni tam nič zbytočne.
    A ani virus mám platený anitivirus.
    Príznaky prehrievania - to že máš ventilátor vyčistený neznamená, že máš čistý NB. A čo ostatok? Výduchy odvádzaného vzduchu?



    Ako starý je NB - možno by sa zišlo i prepastovať, aby sa teblo z GPU lepšie odvádzalo na chladič (pipeheat).

    Tá ti je úplne na prd. Ona len ženie vzduch (aj to obmedzene) na spodný kryt NB, ale nie do vnútra NB.

    Toto ti na 100% prehrievanie nebude spôsobovať a navyše - platený = zbytočnosť.



    To chce KOMPLET rozobrať a všetko vyčistiť, novú teplovodivú pastu naniesť. Ak si netrúfaš - akýkoľvek obchod, ktorý predáva PC, ti to za cca 30€ komplet urobí.

    Problem s notebookom - vypina sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.