Zavrieť

Porady

Prihlasovacie meno v mobile

Dobrý deň poraďáci. Mám problém a neviem si s tým sama poradiť, preto sa obraciam na Vás. Potrebujem odstrániť prihlasovacie meno v mobile. Ako ho odtiaľ dostanem, vymažem? Za každú radu ďakujem.
Naposledy upravil Lau_ra : 17.11.17 at 08:59
arizona nedupluj otazky, staci zadat temu 1x !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) Pokiaľ si sa zmýlila pri registrácii (teda miesto "aac" si dala "aab") - tak sa to dá zmeniť jedine cez administrátora stránky! Po registrácii na stránku sú tieto údaje už uložené na serveri tejto stránky! U teba je uložené (v prehliadači) len to, čím sa prihlasuješ (odosielaš), aby to server overil.
    B) Pokiaľ si pri prihlasovaní na stránku z prehliadača zadala zlé meno a heslo a prehliadač toto u seba uložil - tak v samotnom prehliadači v Nastavenia > Rozšírené > Spravovať heslá > Podrobnosti - nájdeš to, čo si omylom naklikala - označíš si to a vymažeš toto "zapamätanie" prehliadača k stránke (prehliadač si to už nebude pamätať!).
    A pri novom prihlasovaní (správnom) by sa ti to malo znova uložiť (alebo ponúknuť uloženie), aby si to prehliadač pamätal.

    https://support.google.com/chrome/an...DDesktop&hl=sk

    V Chromákovi pre mobily by to malo byť obdobné.
    P.S. Akurát som si spustik Chromáka v mobile:
    Takže: tri bodky vpravo hore - Nastavenia - Ukladanie hesiel - Heslá. Tam si nájdeš to svoje "nepodarené" a vymažeš si to.
    Lau_ra Huráááá, milí poraďáci, ste všetci úžasní, každí ste niečim úžitočným prispeli. Miroft, urobila som to podľa toho polopatistického návodu, čo si napísal v P.S. Heslo som odstránila. Mob. som reštartla, ale na stránke v okienku na prihlásenie sa stále zobrazovalo. Nesprávne meno som dlhšie pridržala, ono mi to akoby očiernilo, spýtalo sa ma či odstrániť z prehliadača, potvrdila som a ono zmizlóóó. Všetkým Vám ďakujem za pomoc. Jéj, som rada, veď ja viem, že som šikovná Všetkým prajem pekný zvyšok večera. Pá

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    prihlás sa a v nastaveniach to zruš
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lau_ra Poprosím, kde v nastaveniach, v čom?
    misoft Ešte lepšie - zálohuj si všetky svoje dáta napr. na SD kartu a urob tzv factory reset - uvedenie do výrobných nastavení. Návod ako na to by mal mať každý telefón v návode. A nastavíš si telefón tak, ako budeš potrebovať.
    kopretinka neviem,aký máš mobil,ale asi v heslách,v zabezpečení alebo tak .....
    Lau_ra @misoft ďakujem krásne, ale to ja nie som tak zdatná, @kopretinka mobil mám Samsung Galaxy J3, v nastaveniach som nič také nenašla, možno, že tam aj niečo by sa dalo rozkliknúť, len aby som niečo nedovrzala. Preto chcem ísť na istotu.
    kopretinka nemáš čo dovrzať,ak iba porozklikuješ a nič nepotvrdíš.Ja som sa takto isto učila takže som zdatná asi ako ty.
    misoft @Lau_ra: ako kopretinka písala, ak chceš hľadať, tak rozklikuješ (pekné názvoslovie ), ale nepotvrdzuješ a vrátiš sa o krok späť tlačítkom "späť" - tá ohnutá šípka na mobile.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Návod...krok po kroku

    https://www.mojandroid.sk/navod-spra...google-chrome/

    fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

    fredy27
    Upresni, čo chceš odstrániť. Prihlasovacie meno na e-mail,web stránku alebo google účet? Existujú dva spôsoby ako odstrániť Google konto. Jeden je pre reset telefónu a druhý je zmazať svoj účet. Ísť do nastavenia > účty > Google > Vyberte svoj účet Google > odstrániť účet
    Lau_ra Potrebujem odstrániť prihlasovacie meno na web stránku. Uvediem príklad: chcela som sa prihlásiť napr. Porada.sk, zadala som prihlasovacie meno napr. "aab" a malo byť "aac". Jednak ma tam pre preklep a zle zadané prihlasovacie meno neprihlásilo, ale ešte mi to tam aj ostalo strašiť. Skúšala som aj podľa horeuvedených rád, ale na nič som neprišla.
    fredy27 v Chrome klepni na pol.Viac>História, nájdi položku ktorú chceš odstrániť a daj odstrániť alebo zmazať históriu prehliadania a záznamy automatického dopĺňania v paneli s adresou,súbory cookie a dáta webov...ak si stiahla aplikáciu, daj odinštalovať a znova nainštalovať
    kopretinka 17.11.17 10:50 priradil do Porady
    kopretinka 17.11.17 10:50 odstránil(a) z Porady

    Prihlasovacie meno v mobile

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.