Zavrieť

Porady

Film - zdroj - domáce použitie NEVYRIEŠITEĽNÉ

Neviete mi dať tip, kde by som sa mohla dopátrať k tomuto filmu.

Dohadzovač z roku 1997, CZ alebo SK dabing.

https://www.csfd.cz/film/38705-dohazovac/prehled/

Už dlhšiu dobu ho hľadám a nie a nie ho nájsť.

DOPLNENIE
Mám na myslí niečo free, nie platené registrované servery.
Nepotrebujem to ani stiahnúť len si pozrieť....
A online som nikde zatiaľ nenašla...
Naposledy upravil Kabaka123 : 12.12.17 at 18:47
10 komentárov     zbaliť
misoft No a kde inde? Známe adresy...... kde sú uložené vždy....
Kabaka123 Aj známe adresy...
ivka70 mohla by si prestat pridavat tie stupidne doplnky do nazvov: vyriesene, nevyriesitelne?
avalik preco stupidne? ... podla mna je to dobry zvyk, zislo by sa to aj pri inych otazkach
ivka70 pretoze porusuju niekolko pravidiel porady, napr. zbytocne vytahuju dopredu uz ukoncene otazky, velkymi pismenami uputavaju neziaducu pozornost a vobec pouzitie velkych pismen v nazve je proti pravidlam porady
ak chce niekto ukoncit otazku, lebo je vyriesena, staci poziadat moderatora o jej uzatvorenie a nie vytvarat si vlastne pravidla a doplnat to do kazdeho nazvu svojej otazky

a napr. tato otazka - preco by bola nevyriesitelna? lebo sa nenasiel nikto, kto za 2 tyzdne dal odpoved - mimochodom takisto proti pravidlu - nepytam sa na veci, ktore su v rozpore so zakonom - ako je stahovanie filmov bez zakupenia?
avalik toto ale nie su dovody na oznacenie "stupidne" doplnky ... a co ked sa vytiahne dopredu? vytahuju sa dopredu aj ine temy, kto chce otvori, kto nie, nie ... temy sa vytahuju aj komentarmi - a zatvarat temu? preco?

... ty si zamestnanec porady? lebo ak nie, tak nechapem tvoje takmer 24/7 posobenie na porade
ivka70 skus si najst iny objekt rypania, dakujem
zalezi mi na tejto stranke, napriek roznym "zhyzdovacom"
avalik ved ty si zacala so stupidnostami ... zdrz sa podobnych komentarov a nebudem mat dovod reagovat
ivka70 ten komentar nebol urceny tebe, nemusis robit advokata, kabaka to zvladne sama
a skus ako v spravnej manzelskej hadke vytiahnut zopar dalsich podpasoviek o tom, co si dovolim robit na porade, to je fakt efektivne komentovanie ... len aby si dokazala aku mas pravdu
ja na teba neutocim, zdrz sa nemiestnych komentarov laskavo aj ty
Kabaka123 ivka70... Nevyriešiteľné, nie preto, že nikto neodpovedal, ale preto, že touto cestou ako to chcem ja ... online free cz daging je nemožné..., ale ak ho nájdeš, daj mi vedieť...a ak máš tú možnosť, môžeš zamknúť tému... Považujem za uzatvorené. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nevyriešiteľné jak nevyriešiteľné. Cesty a chodníky sú nevyspytateľné.
    Nie všetky filmy sú na nete oňe liňe...a dokonca sááádarmo.

    Keďže som spomenul tie cesty a chodníky ? Nuž, ak by mi fest záležalo na nejakom filme, tak si ho zoženiem inak...trebárs by som sa vydal na cestu pútnika a hajde po videopožičovňach.
    Lenže to by v mojom prípade musela byť iná kvalita scénara, ako je hentá blbosť (viď LEN päť komentárov k filmu).
    Kabaka123 samozrejme máš, pravdu, hľadala som tu jednoduchšiu cestu...
    Kabaka123 28.11.17 18:37 priradil do Porady

    Film - zdroj - domáce použitie NEVYRIEŠITEĽNÉ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.