Zavrieť

Porady

Co sa moze v ramci volne zivnosti "Cinnosti restauracii a pohostinstiev"

Co sa presne mysli tymto bodom "Prípravu a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál"

Mozem vramci tejto volnej zivnosti robit nasledujuci ukony: opekat akekolvek maso a cibulu na oleji (masti), zohrievat cestoviny vo vode, zohrievat na pare knedliky ci ine.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Je to z roku 2010 ale malo by to byť aktuálne

    Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
    V rámci živnostenského oprávnenia je možné vykonávať najmä tieto činnosti:
    Pečenie mrazených pekárenských polotovarov (fornetti)
    Predaj cukrárenských výrobkov na priamu konzumáciu
    Predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako
    4 mesiace v roku
    Prípravu a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
    Prípravu a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál
    minervacar Dakujem za odpoved. No ja sa presne pytam na posledny bod ktory si uviedol. Este aj citacia je rovnaka. Moja otazka je, co do toho zahrna a co je vylucene. Existuje vobec nejaky urad, kt. mi to vie poradit? Uz ma poslali do kelu z niekolkych.

    Co sa moze v ramci volne zivnosti "Cinnosti restauracii a pohostinstiev"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.