Zavrieť

Porady

styk otca s dietatom

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať na stretavanie sa ojho 4ročného syna s jeho otcom. Ako často ho môže mať a kolko hodin a hlavne či si ho môže vziať na víkend, Malý sa na neho vôbec nepýta ani ho nespomína a keď s ním ma ísť tak ide lebo musí. ďakujem za odpoveď
4 komentárov     zbaliť
ivka70 ma urceny sudom cas, ktory ma syn stravit s otcom?
ono je to individualne, 4 rocne dieta uz zvladne aj vikend bez matky, ak sa on otec vie postarat
tebe ako matke by v prvom rade malo zalezat na tom, aby syn mal vytvoreny vztah s otcom a travil s nim podla moznosti co najviac casu - je to jeho otec a dieta nemoze za to, ze sa jeho rodicia rozisli
dracik237 no nemame to suom zatial sme len ustne dohodnuty.no jedlo a vsetko ostatne mu chystam ja s mamou ked si ho berie.a ledva ma na zivobitie pretoze ma same exekucie.maly ho nepozna poriadne nieje na neho zvyknuty.najviac pozna len mojho brata a mojho otca
dracik237 on sa o neho zaujim alen ked ma po neho prist inak nezavola ani nenapise
Jakubec Ocakavas, ze otec napise list 4-rocnemu synovi a ten si ho precita? Ako vies, ze sa o syna nezaujima, ked ho chce navstevovat? Ked ma s Tebou zly vztah, neznamena to, ze sa Ti bude so svojimi zaujmami zverovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Necakaj od cudzich ludi,aby ti napisali,kolko hodin,alebo kedy sa moze tvoj syn stretavat s otcom.

    Obaja ste rodicia,obaja mate rovnake prava,povinnosti a zdopovednost voci dietatu. Nerieste vase osobne spory cez dieta!

    Snazte sa rozumne dohodnut.Dieta je este male,takze skusaj postupne napr.pol dna,neskor cely den.
    Snazte sa obaja,aby si dieta vytvorilo pekny vztah k obom rodicom.Dieta potrebuje aj otca.Bud rada, ze sa otec o syna zaujima,co by mnohe matky a deti za to dali...
    marleau toto treba vysvetliť úradom, keby boli nato mentálne spôsobilé

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.