Zavrieť

Porady

transit in restricted traffic zone

toto mi poslali makaroni s pokutou 120€ a velkoryso mi ponuki zľavu 30% ked zaplatím do 5-ich dní. podla adresy kde sa priestupok stal som si nacital street view ano pamatam si ze som sa tam motal. bola tam na stlpe znacka prednosti v jazde v zúženom prejazde a teraz vidim ze na tom stlpe aj kamera. nikto nesiel oproti tak som nikoho neobmedzil, vosiel som tam, otocil som sa a siel som odtial prec. parkovali tam auta a nebolo miesto. cele to trvalo cca 3 minuty. o chvilu som zaparkoval o ulicu vedla a bolo. smozrejme sa mi to moc platit nechce ale zase nechcem mat problemy. do talianska nejazdim. čo vy na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Spravil si priestupok, zaplat.
    Kamera zaznamenala, ze si vosiel, kam si nemal, je jedno, ze na par minut.
    Street view moze byt aj 2 roky stare, tam bude mozno aj ina organizacia dopravy realne.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    žiadajú to od teba oprávnene, tak zaplať. aby si nebol o pár rokov prekvapený, keď ti príde exekúcia na pár tisíc eur.

    Ale ak máš rád riziko, tak kašli na to.

    transit in restricted traffic zone

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.