Zavrieť

Porady

AKO VARÍTE RYŽU??????

Ahojte!

Ja nikdy nepremývam ryžu. Neviem, či robím dobre. Vždy dám na spod trochu oleja a vysypem napr. 2 šálky ryže (nepremytej). Trochu ju popražím na menšom ohni až kým tak nevonia a nie je taká sklovitá. Potom pridám 1,5x toľko vody teda 3 šálky vody. A soľ a vegetu.

Môj manžel si ju nevie vynachváliť nikdy nie je ako blato a vždy je veľmi chutná a dobre sa naberá... Premývate ryžu???? Ďakujem za odpovede....
Usporiadat
minonka1 minonka1

minonka1 je offline (nepripojený) minonka1

pridava sa,
ja urcite ryzu premyvam aj 3,4 krat,podla toho,ci je uz voda cista,nie biela.
a robim ju tak kolko salok ryze,tolko vody.a klasicky,oprazit cibulku,pridat ryzu,tiez zachvilu nehat oprazit,pridat vodu,sol,vegetu
varit 15 min.ale hrniec kazdu chvilu otacat,aby sa nepripalila
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

123 príspevkov o varení ryže , no Aziati by čumeli, koľko sa dá o takej ryži rozprávať. A v čase daňových priznaní...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

danushka Pozri príspevok
123 príspevkov o varení ryže , no Aziati by čumeli, koľko sa dá o takej ryži rozprávať. A v čase daňových priznaní...
danushka, trafila si kliniec po hlavicke, zasluzis si bodik
0 0
Domáca Domáca

Domáca je offline (nepripojený) Domáca

Tiež ryžu premývam a donekonečna, pokiaľ voda nie je čistá. Až potom sa uvarí perfektne a nelepí sa. Neumytá ryža mi pripadá ako napr. neumyté ovocie alebo ešte niečo horšie. Zber, balenie atď. ...To musí byť fuj. Ale nie som žiadny puntičkár, z dlážky vo svojom byte zjem aj spadnutý chlebík.
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Ja varím ryžu v mikrovlnke nasledovným spôsobom:
200g prepláchnutej ryže natural opečiem v jenskej mise na olivovom oleji. Mierne osolím, pridám kari korenie (kurkumu alebo vegetu) a zalejem 300 ml studenej vody. Pridám mrazený hrášok alebo kukuricu a dám variť prikryté do mikrovlnky na 5 minút - 750W. Potom ryžu premiešam a dám variť ešte na 10 minút - 350W. V polovici času ešte raz premiešam, prípadne pridám nejaké iné prísady, ak nedávam nič z vyššie uvedených, napr. nesolené arašidy, lúpané mandle, sterilizovanú kukuricu, hrášok alebo šampiňóny. Z uvedeného množstva sú 3 porcie.
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1.IVA/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1.IVA/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
0 0
Dada123 Dada123

Dada123 je offline (nepripojený) Dada123

Ryžu buď varím t.j dám ju prebratú a premytú variť do veľkého množstva osolenej vody. Keď je uvarené precedím ako cestoviny (takto varia ryžu Čiňania)
Alebo ju dusím: premytu (aby som ju zbavila prebytočného škrobu), orestujem na tuku do sklovita a zalejem vodou. Hovorí sa, že na jeden diel ryže sa dáva 1,5 dielu vody, ale ja to robím od oka, záleži na ryži, tak asi 1 cm vody nad ryžu. Vložim cibuľu, do ktorej dám jedno zrnko klinčeka, nechám zovrieť, prikryjem a dusím cca 15 min. pri nízkej intenzite tepla. Potom ju prevzdušním dvojzubou vidličkou. A je výborná.
Ryža udusená na cibuľkovom základe ma úplne inú chuť a nehodí sa ku všetkým jedlám.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Dada123 Pozri príspevok
Alebo ju dusím: premytu (aby som ju zbavila prebytočného škrobu), orestujem na tuku do sklovita a zalejem vodou. Hovorí sa, že na jeden diel ryže sa dáva 1,5 dielu vody, ale ja to robím od oka, záleži na ryži, tak asi 1 cm vody nad ryžu. Vložim cibuľu, do ktorej dám jedno zrnko klinčeka, nechám zovrieť, prikryjem a dusím cca 15 min. pri nízkej intenzite tepla. Potom ju prevzdušním dvojzubou vidličkou. A je výborná.
Ryža udusená na cibuľkovom základe ma úplne inú chuť a nehodí sa ku všetkým jedlám.
robím takto isto, len bez toho klinčeka. A požívam aj tú vidličku.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

danushka Pozri príspevok
123 príspevkov o varení ryže , no Aziati by čumeli, koľko sa dá o takej ryži rozprávať. A v čase daňových priznaní...
Posúvam... ozaj,a nemáte dakto nový recept na ryžu, 31.3. sa blíži
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Ja ryžu najprv sparím horúcou vodou, premyjem studemou, nechám odkvapkať, na rozpálený olej dám cibuľu a ryžu opečiem do sklovita, zalejem horúcim vývarom v pomere 2:1 počkám kým trochu zhustne, vypnem platničku a nechám cca 20 min. Pre belšiu farbu pridám 3-4 kvapky citrónovej šťavy.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ryžu varím v ryžovare, tam sa nedá nič pokaziť, ryžu dokážu uvariť aj moje deti)
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

Čo je to ryzovar? A kde sa to da kupit?
0 0
KATA50 KATA50

KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

celoživotný pedagóg
Ja ryžu zásadne premývam - aj 7x. Kým nie je čistá voda. Dlho som ju pripravovala v rúre na pečenie - lebo na plyne sa zvykne pripáliť. No potom som vyskúšala toto: Ku plynovému sporáku máme liatinovú platňu, ktorú obrátim tak, aby výstupky boli hore a na ne položím hrniec, ktorý nedotýka liatinovej podložky. Je asi 2-3 mmm nad ňou a nepripáli ryžu. Ušetrím tak el. energiu v rúre. A už ani ináč ryžu nevarím. Vždy je perfektná. Skúste.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Mam doma plynovy spotrebic, na ktory si dam kovovu platnicku a necham rozohriat. Potom do hrnca dam trochu oleja a orestujem trosku najemno nakrajanej cibule spolu s dvomu gulickami noveho korenia. Medzitym v studenej vode dobre ( aspon 3 - 4 x ) preplachnem ryzu a dam do hrnca k cibulke trochu podusit, cca 5 min. a osolim. Potom zalejem vodou v pomere 1 : 1,5, prikryjem pokrievkou, necham zovriet, hned vypnem, pokrievku nedvihnem a necham na pare dovarit, trva to asi 20 - 30 min. Takto ju robim roky a nema chybu, fakt. Ked ryzu robim ku kurcatu, taktiez, ako uz bolo spominane, este pridam 2 - 3 klinceky, nam to tak velmi chuti.
0 0
manndy64 manndy64

manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

ja tiez davam pod ryzu kovovu plotnicku.dam na maly ohen,do jenskej misy dam trochu oleja a zohrievam.potom nasypem umytu ryzu a do sklovita poprazim./1:1,5/prilejem vlaznu vodu,do stredu zapichnem malu cibulu a varim asi 15min.kym sa nevypari vsetka voda.ked uz tam nevidim vodu tak vypnem a necham este chvilu tak .ryza je hotova.
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ja som doteraz robila ryžu klasicky - umytú opražiť na troške oleja a pridať 1,5 x toľko vody ako je ryže, osoliť, nechať prevrieť a zakryté nechať zmäknúť pod pokrievkou.

No teraz ju varím vo väčšom množstve osolenej vody - ako cestoviny. Varím ju asi 8-9 minút. Precedím a nalejem do nej trocha oleja.
0 0
eva1907 eva1907

eva1907 je offline (nepripojený) eva1907

Ja varím ryžu na plynovom sporáku a na rovnej kovovej plotničke. Na olej dám cibuľu, ktorú ľahko opražim do sklovitá, pridám asi 2-krát premytú ryžu, krátko orestujem, zalejem vodou 2krát toľko vody ako ryže-používam hrnček, osolím a podľa toho k čomu ma byť prílohou zvyknem často pridať sušené hrozienka,ak ju chcem mať trošku nasladko. Nechám 10 minút povrieť na slabom ohni, odstavím a prikrytú ryžu nechám odstáť na kovovej plotničke ešte 1 hodinu. Niekedy som pridávala do ryže namiesto hrozienok štipku kari korenia a bola pekná žltá a skúšala som ju aj s nakrájanou na malé kocky mrkvou a tiež bola dobrá.
0 0
Jergus Burcik Jergus Burcik

Jergus Burcik je offline (nepripojený) Jergus Burcik

Ked som odchadzal na dlhsi pobyt do zahranicia, jeden moj vietnamsky znamy mi odporucil, aby som skusil normalnu ryzu. Tym normalnu myslel Basmati, jasminovu thajsku alebo podobne. Vraj ked ju vyskusam zistim, ze ryza ktora sa predava v nasich obchodoch je pre prasata. Bohuzial mal pravdu.Na tieto druhy ryzi sa nechyta ani SOS ani Lagris. Su to velmi chutne a vonave druhy s velkymi zrnami. Dostat ich v azijskych velkoskladoch a serioznejsie azijske restauracie ich aj podavaju. Co sa tyka prazenia na oleji som urcite proti nakolko ryzu vacsinou podavame ako prilohu k masu, ktore ma tuku habadej. Ponukam vam na skusku moj nenarocny rokmi overeny recept na pripravu ryze: 1,5 nasobok objemu ryze tzn. 1 hrncek ryze - 1,5 hrnceka vody alebo vyvaru. Dame zovriet vodu alebo vyvar o ochuteni sa bavit nebudeme, je to kazdeho vec. Do vriacej tekutiny vsypeme umytú odkvapkanu ryzu. Umytou ryzou myslim, ryzu umytu aspon v troch vodach a preplachnutu horucou vodou nakolko sa ryza skladuje vo velkoskladoch v jutovych vreciach a tento material ma specificky mastny zapach. Ryzu povarime cca 5 minut a odlozime do tepla, napr. do rury. Po 15 minutach vidlicou premiesame a ochutname, mala byt byt hotova, ak nie, zakryjeme ju a nechame este par minut v teple. Ma to mozno spolocne nieco so starym ceskym receptom, ktory mal nazov " Ryza v peri", pri ktorom sa povarena ryza balila do paplonov. Jednoznacne vsak takto pripravena ryza bude jemnejsia ako 30 minut dusena. Okrem ineho ryze existuje na svete okolo 300 druhov, takze mate co robit do konca zivota aby ste si stihli vybrat tu, ktora vam vyhovuje chutou a konzistenciou.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Jergus Burcik Pozri príspevok
Ked som odchadzal na dlhsi pobyt do zahranicia, jeden moj vietnamsky znamy mi odporucil, aby som skusil normalnu ryzu. Tym normalnu myslel Basmati, jasminovu thajsku alebo podobne. Vraj ked ju vyskusam zistim, ze ryza ktora sa predava v nasich obchodoch je pre prasata. Bohuzial mal pravdu.Na tieto druhy ryzi sa nechyta ani SOS ani Lagris. Su to velmi chutne a vonave druhy s velkymi zrnami. Dostat ich v azijskych velkoskladoch a serioznejsie azijske restauracie ich aj podavaju. Co sa tyka prazenia na oleji som urcite proti nakolko ryzu vacsinou podavame ako prilohu k masu, ktore ma tuku habadej. Ponukam vam na skusku moj nenarocny rokmi overeny recept na pripravu ryze: 1,5 nasobok objemu ryze tzn. 1 hrncek ryze - 1,5 hrnceka vody alebo vyvaru. Dame zovriet vodu alebo vyvar o ochuteni sa bavit nebudeme, je to kazdeho vec. Do vriacej tekutiny vsypeme umytú odkvapkanu ryzu. Umytou ryzou myslim, ryzu umytu aspon v troch vodach a preplachnutu horucou vodou nakolko sa ryza skladuje vo velkoskladoch v jutovych vreciach a tento material ma specificky mastny zapach. Ryzu povarime cca 5 minut a odlozime do tepla, napr. do rury. Po 15 minutach vidlicou premiesame a ochutname, mala byt byt hotova, ak nie, zakryjeme ju a nechame este par minut v teple. Ma to mozno spolocne nieco so starym ceskym receptom, ktory mal nazov " Ryza v peri", pri ktorom sa povarena ryza balila do paplonov. Jednoznacne vsak takto pripravena ryza bude jemnejsia ako 30 minut dusena. Okrem ineho ryze existuje na svete okolo 300 druhov, takze mate co robit do konca zivota aby ste si stihli vybrat tu, ktora vam vyhovuje chutou a konzistenciou.
Suhlasim, ryzu varim 5x v tyzdni, treba ju nechat na dokonale dokoncenie v pare. V ziadnom pripade nevarit, straca na kvalite a hodnote.
0 0
fatima fatima

fatima je offline (nepripojený) fatima

Niečo na pobavenie: Ja varim ryzu ako cestoviny - pretoze ju pri klasickom duseni vzdy zarucene spalim a uz ma nebavi zakazdym drhnut hrniec.
Niekedy sa musime vynajst aj na ukor kvality a chuti jedla :-DDDDDDDDD
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ako spomína Jerguš, ryžu zásadne dávam do perín. Na paplón dám uterák, kastról, zakryjem uterákom a prekryjem paplónom. Ani z rúry nie je taká dobrá. Ryža potrebuje rovnomerne rozložené teplo, aby všetky zrnká rovnako a naraz zmäkli.
Naposledy upravil Marína : 13.03.09 at 11:45
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať