Zavrieť

Porady

AKO VARÍTE RYŽU??????

Ahojte!

Ja nikdy nepremývam ryžu. Neviem, či robím dobre. Vždy dám na spod trochu oleja a vysypem napr. 2 šálky ryže (nepremytej). Trochu ju popražím na menšom ohni až kým tak nevonia a nie je taká sklovitá. Potom pridám 1,5x toľko vody teda 3 šálky vody. A soľ a vegetu.

Môj manžel si ju nevie vynachváliť nikdy nie je ako blato a vždy je veľmi chutná a dobre sa naberá... Premývate ryžu???? Ďakujem za odpovede....
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
u nás najstrašia ak má inde jesť ryžu, tak šomre, vraj najlepšia je z mikrovlnky taká bez cibuľky, oleja- vraj je najchutnejšia
0 0
jalenka jalenka

jalenka je offline (nepripojený) jalenka

No ja robím ryžu podľa receptu, čo som voľakedy videla v slovenke. Na oleji popražím nasekaný cesnak, zalejem to vodou, pridám do toho vegetu, nechám zovrieť a pridám umytú ryžu. Ak ryža nie je zakrytá vodou, dlejem ju vriacou vodou z konvice. Nemá chybu (ale k číne podávam len varenú)
0 0
monva monva

monva je offline (nepripojený) monva

hmm, ja najčastejšie varím ryžu narýchlo - vo varných sáčkoch
potom do nej pridám pár kvapiek olivového oleja, kukuricu alebo hrášok, prípadne vegetu alebo nejaké koreniny.
Radšej mám totiž zemiaky na akýkoľvek spôsob - výborné sú obvarené, potom opečené a zmiešané s kukuricou
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Tak teda , koľko ľudí, toľko chutí. Ryža sa podľa odborníkov má premyť v deviatich vodách (Japonsko).
Ja ryžu umývam podľa toho ako je kalná voda asi štyri-päť krát. Nesmažím, zalejem studenou vodou, nalejem trochu oleja, olivový a či hocijaký alebo masť, osolím a vložím prepolené aspoň dve cibule a zalejem tak, aby položený prst, môj bol pod vodou, (teda asi dva cm). Varím naplno pokiaľ nezačne škridla nadskakovať, vtedy uberiem plyn na pomaly a dvadsať minút si to nevšímam, potom odstavím a dám nabok, po chvíli ešte státia ju premiešam a hotovo. Cibuľka je pre mňa ako zákusok, mňam.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Ja som sa naučila variť ryžu podľa receptu neb. herca Paľa Mikulíka, t.j. do vriacej osolenej vody dám ryžu (nepremývam) a varím ju až do zmeknutia, teda sa to varí ako rezance.
Druhý spôsob je, že ryžu (bez premývania,. teda suchú) opražím na oleji, zalejem vriacou vodou, osolím, pridám cibuľu, celé čierne korenie a varím do zmeknutia). Hovorí sa, že voda by mala siahať nad ryžou, tak 1 palec.
0 0
DS001 DS001

DS001 je offline (nepripojený) DS001

Dobrý deň,
ja varím ryžu v mikrovlnke, umyjem ryžu, dám do misy z jenského skla, pridám trochu oleja, vegetu, pretlačený cesnak, premiešam, zalejem vodou tak, aby bola voda asi 0,5-1 cm nad ryžou, mikrovlnku nastavím na 300-350 stupňov a 45 minút, po 30 minútach to treba skontrolovať, záleží od typu mikrovlnky
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja mam recept od svokry ale aj moja nevlastna mama tak vari:

do maleho hrnca (my sme dvaja, preto maly hrniec, cca 1litrovy) dam trocha oleja, zapnem ruru na spodny ohrev s ventilatorom na cca 170 stupnov, odsypem si jeden a pol hrnceka ryze, premyjem, trochu na sucho premiesam, zalejem vodou tak aby cca 1-1,5cm prekryvala ryzu, dam zeleninovy bujon, trosku soli, pockam kym zacne vriet, vypnem, dam navrch trosku masla, prikryjem pokryvkou, supnem do rury a za 20min je hotova a je vynikajuca... ked robim kuriatko tak ryzu dam ku koncu aby som ich naraz mohla spolu vybrat z rury... na kura mam presne taku nadobu ze vedla nej sa mi vopcha aj ten hrniec s ryzou.

Nam doma nechuti zohrievana ryza, tak aj preto robim v mensom mnozstve a tento jeden hrniec mame k obedu a druhu varim k veceri, teda ak vobec dake kura, ci ine k tej ryzi ostane
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

DS001 Pozri príspevok
Dobrý deň,
ja varím ryžu v mikrovlnke, umyjem ryžu, dám do misy z jenského skla, pridám trochu oleja, vegetu, pretlačený cesnak, premiešam, zalejem vodou tak, aby bola voda asi 0,5-1 cm nad ryžou, mikrovlnku nastavím na 300-350 stupňov a 45 minút, po 30 minútach to treba skontrolovať, záleží od typu mikrovlnky
DS ja varím ryzu tiež v micro,ale preco tak dlho 45 min?to minies tolko elektr. ja nastavím na 650,ryžu zalejem horucou vodou,nemusí sa už zohrievat,ked mam 3dcl hrncek ryže,micro zapnem 2 krát po 3 min,ak mám 5dcl hrncek,tak zapnem 2 krát po 5 min.nechám tak,dojde do seba,pred podávaním je premiesam,hotovo.skús.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ja varím ryžu takto: napr. za hrnček ryže premyjem 2 krát vo vode, dám do hrnca dám toľko isto a aj troška menej vody, trocha oleja, najkrájanú cibuľku, mleté korenia a soľ. To varím dokedy zmizne voda a potom odstavím. Nechám ešte asi 15 min. dôjsť a potom polejem olejom premiešam a hotovo. Je super a sypká a rýchla. Ale už sa mi podarila aj tak že umytú ryžu som nechala vo vode dlhšie pred varením a potom som ju dala variť a bola taktiež sypká žiadne zlepance. Vyskúšajte
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Takže ...zdaňovieva sa ...Posúvam
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Oli, a cez daňovú sezónu len ryžu papkáš?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozalka Pozri príspevok
Oli, a cez daňovú sezónu len ryžu papkáš?
Nieééé. Ale bola to vďačná téma popri vypĺňaní daňových priznaní
0 0
edina12 edina12

edina12 je offline (nepripojený) edina12

Ja ryžu premývam aj 2x, a potom na na site nechám odkvapkať. Keď vidím aká je špinavá voda v ktorej som ju premývala, tak. by som nikdy nedala variť neumytú ryžu. Ryžu robím zásadne na platrničke. Na troche oleja ju opražím a zalejem 2x toľko horúcej vody ako ryže (2 šálky ryže-4 šálky horúcej vody) a nemusím kontrolovať, či treba dolievať vodu alebo nie. Počkám kým zovrie, stiahnem plameň, nechám 15 minúť prikryté prebublávať. Potom vypnem plameň a ešte nechám na platničke prikryté, neotváram ešte aspoň 20 minút. Vždy je presne taká ako má byť - vynikajúca. Najradšej používam guľatú.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Nepremytú ryžu by som nikdy nevaril, tam po nej behajú myši, fuj.
Nerobím s ryže nijakú vedu, jednoducho ju dobre prepláchnem, dám do hrnca, trochu oleja, soľ, vodu a varím. Je mi jedno či je guľatá alebo podlhovastá, kúpim lacnejšiu, stejne mi chutí každá. Nikdy mi žena nepovedala že by som ju urobil zle. Niekedy pridám trochu vegety.
0 0
bibiana11 bibiana11

bibiana11 je offline (nepripojený) bibiana11

Skúste uvariť ryžu vo vode ako cestoviny, ja tak robievam a je výborná
0 0
drobecek1 drobecek1

drobecek1 je offline (nepripojený) drobecek1

Tak aj ja pridám svoje skúsenosti. SOS, je konečne ryža ktorá je normálna, a premývam horúcou vodou dovtedy pokým nejde čistá voda. Dajte si niekedy exkurziu do baliarní. Umývanie je dôležité pre čistotu, nemá žiadny pôvod so zmenou chuti, ryža sa tak ako obilie skladuje na haldách a nakladá sa aj bagrom, videl som to na vlastné oči, voľakedy dávno ešte v Trnave v bývalých baliarniach tam kde je dnes vitana, už si nespomínam na názov tých baliarní.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Ja ryžu nepremývam. Nalejem do hrnca trochu oleja zohrejem, vysypem ryžu, riadne opražím a zalejem teplou alebo horúcou vodou, soľ, občas hodím ošúpanú cibulku. CCa 15 min na miernom ohni. Hotovo.

PS.Chodil som na potravinársku školu a to čo som videl ako sa robí v závodoch, tak by som zomrel od hladu. Vôbec sa niečím takým, ako či behajú myši po ryži nezaoberám. Keď sme boli zo školy na exkurzii v jednom pivovare videl som plávať nejaké zvieratká v pivových kadiach. Myslíte že nepijem pivo . Nikdy nevieš z čoho zomrieš, moje pravidlo.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

bibiana11 Pozri príspevok
Skúste uvariť ryžu vo vode ako cestoviny, ja tak robievam a je výborná
Ja varím ryžu tmavú,nelúpanú, momentálne mám vo vreckách a tá sa aj musí variť vo vode, tak ako cestoviny. Mne teda biela ryža nechutí, ale je to sila zvyku.
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
ja dávam ryžu do trúby,hned ako ju zalejem horúcou vodou
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Premyjem, namočím vo vode v hrnci ca 2hod. napichám do cibulky 2-3 klinčeky a vložím k ryži. Mierne osolím. Voda presahuje ryžu o jeden článok prsta vyššie ako je ryža. nechám zovrieť 4-5 min a odstavím a nechám dôjsť pod okrievkou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať