Zavrieť

Porady

Kosačka - zmena štartovania

Dobrý deň. Dala by sa prerobiť motorová kosačka ( Riwall RPM5140) so štartovacím lankom na systém elektrického štartovania?.. Ak áno obrátit sa na nejaký servis alebo elektrikára?.. Za odpoved vopred dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 09.02.18 at 06:13 Dôvod: preklep
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    buchac mi hovori zo srdca,neverim ze by sa s tym niekto nejaka firma vobec zaoberala...skus takto
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Týýý vole...
    Tak toto si musím zrealizovať na Sthillku...
    vulxy ono to funguje...ja som takto nakopaval kosacku jednu dobu,mal som zranenu ruku v sadre...aj na krovinorez funguje ale motorovu pilu som neskusal...len pozor aby si nemal na vrtacke zapnute otacky opacne
    buchač Fungovať funguje...ALE ja mám kosačku na elektrinu, krovinorez obsluhuje zať (čítaj = nech sa trápi ), píla mi štartne na prvý šup.
    Takže v podstate niet o čom...ale niet nad dobré vychytávky.
    Peace87 Ďakujem za tip, video zaujímavé ale ako riešenie sa mi zdá trochu nebezpečné. Zaujímalo ma skôr či je možné odborné prerobenie štartovania z lanka na kľučik :-) z reakcií to zatiaľ vyzerá že to nieje veľmi reálne.
    vulxy nechapem co sa ti na tom zda nebezpecne...este poradim takto :predat povodnu a kupit https://kosacky.heureka.sk/riwall-pr...ikace/#section alebo nieco podobne podla potreby...verim ze ani lacnejsia ani praktickejsia varianta neexistuje
    Peace87 Predať a kúpiť novú bol plán B ak by prerobenie kosacky nešlo. Ďakujem za Vašich pár komentov pomohli mi k rozhodnutiu :-)
    Peace87 Vďaka za vysvetlenie, už je mi to jasnejšie, prečo sa to fakt neoplatí prerabat..
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zaujímalo by ma, prečo sa vyberáš týmto smerom.
    Odhliadnuc od nákladov do samotnej prerábky (ak sa ovšem dá), by samotná kosačka pribrala na váhe z dôvodu zdroja-batérie.

    ...viac problémov ako osohu.
    Peace87 Pretože sa mi veľmi ťažko štartuje s tým lankom. Naklady ani váha by nevadili.
    Peace87 Náklady na prerobenie že by nevadili :-) bolo mi ľúto hneď predať, inak je to skvelý a silný stroj. Hádam raz bude aj traktorik...

    Kosačka - zmena štartovania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.