Zavrieť

Porady

Vyšetrenie krvi a žltačka

Pozdravujem ....manželka je hospitalizovana v nemocnici Krvnému tlaku a tromboze ...chodí na pravidelne kontroli krvi raz mesačne ...a dnes je zistili že ma žltačku ....otazka ...da sa zistit žltačka pri vyšetreniach pravidelných vyšetreniach krvi , ......dnes je povedal lekaár že to môže byť stare aj 5 mesiacov odkedy sa nakazila ....za odpoved dakujem a prajem pekný deň Ps.hospitalizovana je od Nedele a dnes jej zistili
Naposledy upravil gerlach : 20.02.18 at 08:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    zalezi ake vysetrenia jej pravidelne robili
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gerlach ma trombozu tak na hustotu krvi
    gerlach Takže manželka v detstve prekonala žltačku A .....mňa by zaujímalo či môže pestrec mariánsky používať pokiaľ berie Warfarin na riedenie krvi ... ďakujem
    ivka70 neužívejte ostropestřec mariánský, užíváte-li některý z těchto léků
    ...
    Antiagregační a antikoagulační léky (léky na ředění krve) - včetně klopidogrel (Plavix) a warfarin (Coumadin)
    ....
    http://www.zdravi-nemoc.cz/ostropestrec
    gerlach Vďaka Avalik ....takže ani neexistuje nejaká prírodná náhrada na regeneraciu pečené . ďakujem
    avalik to musi zhodnotit lekar a zvazit pripadne riziko ... ale pises ze v detstve prekonala zltacku, cize teraz ma problemy s pecenou alebo len zistili, ze v minulosti bola zltacka?
    gerlach Len zistili že prekonala v detstve
    avalik tak aky je dovod na uzivanie ostropestreca?
    veronikasad Tiež mi pri odberoch na infektologii zistili protilátky Hepatitídy typu B - vraj sa dajú získať očkovaním alebo prekonaním žltačky, neviem ani o jednom. Som warfarizovaná, užívala som Lagosu. Hodnoty protrombínu počas užívania boli v poriadku. Lieky jej musí predpísať lekár
    gerlach Pardon Ivka 70
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dá aj nedá.
    Ono záleží od daného zaškrtnutia - požiadavky na určité vyšetrenie krvi.

    Ak sa pri tom pravidelnom vyšetrení vykonajú aj pečeňové testy = Alt, Ast, Ggtm a Bilirubín...tak tieto jednoznačne preukážu zápal pečene.
    gerlach ma tu manželka nejake papiere z krvi pozriem zatial vdaka

    Vyšetrenie krvi a žltačka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.