Zavrieť

Porady

FIObanka - ako ste spokojní s touto bankou?

ak máte účty podnikateľský prípadne osobný účet vo Fiobanke, ako ste spokojní so službami a tak celkovo s touto bankou? Ďakujem za názory.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Som ich klientom viac ako rok. A zatiaľ som spokojná z ich službami. Čo mi treba to mám, bez poplatku.
    Mám osobný účet.
    bettylou Akým spôsobom je možné vložiť si peniaze na osobný účet v tejto banke? Len prevodom alebo aj hotovosť na prepážke? Resp. nejaké iné spôsoby? Ďakujem
    Dáša_ Hotovostný vklad priamo vo Fio banke je možné robiť len na tých pobočkách, ktoré disponujú s hotovostnou pokladňou a to len v pokladničných hodinách.

    tu sú pobočke aj s pokladňami, respektíve pokladničnými pobočkami https://www.fio.sk/o-nas/kontakty

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    mam ak osobný, aj podnikatelský, niekolko rokov. S podnikatelskemu mam aj kartu. Jediný poplatok, s ktorým som sa stretla bol, ked som sa pomýlila pri platbe a úptrebovala som to stornovať. Ak nepotrebuješ pracovať s hotovosťou, tak super.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Už nebudem písať čo napísali iní. Ak potrebuješ predať niečo do čr s dobierkou, žiadny poblem. Kombinácia FIO banky a Zasilkovny to rieši na 100%. Resp. aj platby do ČR bez poplatkov. Doporučujem.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Moje skúsenosti za rok a pol sú dobré. Osobný účet bez poplatkov, karta bez poplatkov, dá sa s ňou platiť aj cez internet. Jedinou podmienkou je minimálny zostatok 10 eur na účte. Na účet som hotovosť zatiaľ nevkladal, nebolo treba a po chvíľke už nebolo čo , výplata chodila prevodom. Cenník sa dá stiahnuť na stránke fio.sk. Internetbanking funguje tiež dobre, dajú sa nastaviť rôzne limity pre platby kartou (bankomat, terminál, internet). Platbu do/z Čiech som neskúšal, ale tuším to funguje tak, že je rovnaké číslo účtu, len iný kód banky (Český). Jediným nedostatkom sú niekedy mätúce texty, napríklad v internetbankingu pri zmene limitu karty text "pokyn bol prijatý na spracovanie" znamená, že sa to už úspešne vykonalo.
    duves Mna teraz vytočili. Mam tam bežny účet v CZK a kartu k nemu mi idu rušiť. Bez vysvetlenia, aby som to pochopil, že prečo. Vraj lebo medveď. Zastavím sa na pobočke.
    duves Takže vyriešene. Povodna karta bola vydana vraj mimo autorizačne centrum, preto sa nebude obnovovať. Na pobočke som požiadal o vydanie novej.

    FIObanka - ako ste spokojní s touto bankou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.