Zavrieť

Porady

Aké auto kúpiť na LPG alebo benzín alebo nafta ?

Chcem si kúpiť auto ktore ide na benzín + LPG a viem že ak niekto do mňa nabura alebo niečo pod .. poisťovňa to preplaca ako havarijné poistenie na auto alebo pod..
A keď mam v aute LPG a človek nikdy nevie kedy to vybuchne auto alebo vybuchne bomba preplati niečo poisťovňa za škodu auta že mi vybuchlo LPG ?
buchač Láskavo si uprav buď názov otázky alebo text...lebo jedno s druhým teda fest nesúvisí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Daj odkaz nech si prečítame že niekomu vybuchla bomba (nádrž na lpg). Ak sa nechceš starať alebo dbať o technický stav auta tak si nekupuj žiadne nie to ešte benzín+ plyn. Ak sa nestaráš tak potom ozaj človek nikdy nevie kedy to vybuchne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    damian2580 No dobre ale ja sa pýtam ohľadom poistenia ja viem že keď sa človek stara tak nič sa nemusí udiať ale môže sa stať aj náhoda
    Taserda Môže, neviem o takom.Daj odkaz že to buchlo. Ako bude postupovať poisťovňa ak ti to vybuchne to ti musia povedať v poisťovni. Pri normálnej starostlivosti to samo nebuchne. LPG nádrž pri uniku plynu zamrzne, neparkuj v garáži s jamou ani v podzemnej garáží.
    damian2580 Opýtam sa len riešim to tu lebo či sa niekto s tým možno stretol a či ma niekto s tím skusenosti s poistením
      zbaliť

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    lpg vs benzin ako to vidim ja....ked sa aj nadrz prepichne pri buracke plyn v najhorsom trosku blafne..pravdepodobne len vyfuci do okolia ...na druhu stranu ti benzin zatecie za golier aj do trenirok a pocka si na nejaku iskierku....

    ale ked chces vediet na isto ako to je s poistenim najfundovanejsiu odpoved ziskas vo svojej poistovni...
    ZahradnikAmater
    Dnes bežne LPG v autách vybuchuje, takže ani pre poisťovňu to nebude nijaká novinka.

    Aké auto kúpiť na LPG alebo benzín alebo nafta ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.