Zavrieť

Porady

Môže učiteľ pracovať počas materskej dovolenky u toho istého zamestnávateľa?

Dobrý deň, nemá niekto skúsenosť, akým spôsobom / akou zmenou pracovnej zmluvy, by mohol učiteľ pracovať súbežne s poberaním materskej dávky? Ďakujem za rady a skúsenosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ja by som povedala, že zmenou pracovnej zmluvy nie.
    Podmienkou, aby bola vyplatená dávka materské je - že nemáš príjem za aktívnu prácu v tomto poistení.
    Treba nový PP - nové poistenie - aj u toho istého by mohol byť.
    - len neviem, ako by to bolo možné v praxi - v škole .. skús tu pohľadať konkrétne príklady - je ich tu viac (aspoň zviditeľním)
    Brbo Odpoveď zo Soc. poisťovne:

    Ak by ste počas obdobia trvania dôvodu na poskytovanie materského poberali príjem vyplývajúci z existencie nemocenského poistenia, z ktorého ste si uplatnili nárok na materské (z povinného nemocenského poistenia zamestnanca) a uvedený príjem by sa považoval za vymeriavací základ podľa § 138 ods. 1 zákona, za uvedené obdobie by ste nespĺňali podmienky nároku na materské.
    - rozumiem, na pôvodnú zmluvu, nie! No nakoľko mám p. zmluvu do konca 8/2018, od 1.9.2018 budem "dúfam" uzatvárať novú zmluvu - trebárs zase len na rok, viď nižšie vyjadrenie Soc. poisťovne:

    Ak by ste sa ale počas poberania materského zamestnali u iného zamestnávateľa, alebo ak by ste so svojím pôvodným zamestnávateľom uzavreli novú pracovnú zmluvu zakladajúcu ďalšie povinné nemocenské poistenie zamestnankyne, existujúci nárok na materské by táto skutočnosť neovplyvnila, a to ani v prípade, ak by v čase poberania materského ste mali z uvedených pracovnoprávnych vzťahov príjem, ktorý by sa považoval za vymeriavací základ podľa § 138 ods. 1 zákona.“

    - tým pádom by som mohla pracovať na tú novú zmluvu, napr. s poníženým úväzkom?

    Hoci asi ešte by bolo potrebné vedieť, či sa mi DVZ vyrátava z príjmov za rok 2017, resp. z predpokladaného príjmu pri nástupe na materskú... pretože, ak by to bolo z roku 2017, tam by bola v platnosti stará pracovná zmluva, ktorá vyprší 8/2018 a teda novou zmluvou, by som si bola istá, že nárok na materské by táto skutočnosť neovplyvnila .... ? Ďakujem za úvahu

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Zmenou pracovnej zmluvy určite nie, musela by to byť nová pracovná zmluva a na inú prácu, než je tá prvá. Teda teoreticky by to šlo len vtedy, ak má učiteľ dve aprobácie, doteraz učil len jednu a teraz bude učiť druhú. Nemôže niekto zastupovať sám seba, kým je na materskej

    Môže učiteľ pracovať počas materskej dovolenky u toho istého zamestnávateľa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.