Zavrieť

Porady

Premietanie excel tabulky na vzdialenej obrazovke

Existuje aplikacia cez ktoru by som dokazal premietat excel tabulku na vzdialenej obrazovke a zaroven aktualizovat data v tabulke ?
Naposledy upravil ivka70 : 08.03.18 at 12:56
4 komentárov     zbaliť
ivka70 co mas na mysli na vzdialenej? ako vzdialenej? a na akom zariadeni premietat?
lebo vzdialena moze byt par metrov - to ti staci rozsirenie a duplikacia obrazovky a vzdialena moze byt na kilometre, potom treba nejake zdielanie obrazovky ....
BigHubert Je to vo vyrobnej hale a vzdialenost obrazovky moze byt 100 az 300 m. Priemietat informacie sa budu na LCD TV. Zobrazovat bude stale iba jednu tabulku pri prepise dat dam aktualizovat a data sa nasledne zmenia na obrazovke. Dakujem
ivka70 a ako ta obrazovka funguje, co je to za zariadenie? je to pocitac s displejom ci televizor ci?... ako na nu dostavas bezne data, ktore zobrazuje?
vicktor Vsak odnes pocitac 100-300m a prepoj s "meotarom" nech to premieta na platno.
Neviem co to bolo za aplikaciu ale ja na SK som povolil kolegovi v Sydney "zmocnit sa" mojho notebooku a on pracoval s mojimi datami a overil si co som mu oznamil, ale nepochopil.
Cize existuje vselico, ale to prve sa mi zda na 100m jednoduchsie.
Do Australie bolo jednoduchsie to druhe.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Teoretických možností je viac:

    Napríklad 1. Tá vzdialená obrazovka bude Smart TV pripojený na internet (kábel, wifi) s internetovým prehliadačom. V internetovom prehliadači sa bude zobrazovať tabuľka z Excel Online alebo Google Docs, túto tabuľku budeš môcť zároveň online aktualizovať z iného počítača pripojeného na internet.

    Napríklad 2. Ku vzdialenej obrazovke bude priamo pripojený nejaký počítač, pre tieto potreby stačí aj nejaký Mini PC, ktorý bude pripojený na internet (kábel, wifi). V závislosti od toho, aký operačný systém bude na počítači bežať, budeš môcť na tej obrazovke zobrazovať takmer čokoľvek. Zároveň sa budeš môcť z iných počítačov cez internet online pripojiť na tento počítač a zobrazované veci meniť.

    Napríklad 3. Tú vzdialenú obrazovku môžeš priamo pripojiť ku svojmu počítaču a bude sa tam zobrazovať to alebo časť toho, čo máš na počítači ty, ale potom musí byť pre zobrazovanie tvoj počítač pripojený a zapnutý.

    Premietanie excel tabulky na vzdialenej obrazovke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.