Zavrieť

Porady

posielanie DPPO cez čítačku OP

Poprosím o poradenie, mám ID pridelené na DÚ. Som splnomocnená osobou na podanie DPPO, vybavila som to na DÚ. Prihlásim sa cez čítačku BOK, na finančnú správu mám vybraný daňový subjekt aj som prihlásená cez ID.
Akonáhle chcem podpísať ZEP-om, vyhodí sa mi tabuľka prosím počkajte, na inicializáciu aklikácie D.Signer..., príliš to trvá, ak dám zrušiť, tak mi dokument stmavne a zamrzne. Teda nedá sa mi vôbec odoslať.
Ako postupujete v odosielaní cez čítačku prosím?
Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    maped ak to náhodou nepôjde poslať, môžem aj o týždeň odoslať však? Ďakujem pekne.
    Žabinka môžeš poslať v lehote do 3. apríla 2018 a dovtedy daň aj zaplatiť.. ak nie je odklad..

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Ak ti ide len o to, že to príliš trvá, tak treba vydržať. Tiež som si na začiatku myslela, že sa nič nedeje a niečo nie je v poriadku. Teraz teda čakám a čakám, až sa dočkám . Naozaj to trvá dosť dlho.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped Ďakujem
    maped vyššie som písala, že ak to nepôjde, môžem aj o týždeň odoslať? Ďakujem. Mám tam dnešný dátum.
    maped Jarka, prosím a tiež ti to tak stmavne a zostane zaseknuté vypíše tabuľku oznámenie-čakajte...a čakáš? Lebo som to skúšala ešte raz a nič, tak neviem či to takto robí aj tebe. Ďakujem pekne.
    Mila123 skús volať technickú podporu FS SR.....
    Jarka 1 Kde to podávaš? Priamo na stránke FS, alebo z programu?
    Žabinka a máš zmenené certifikáty v eiD?
    maped myslíš prepálený kód na polícii a doplnené kódy na 8-miestne? Neviem aký postup myslíš? Ďakujem pekne
    Žabinka myslím zmenené certifikáty, ktoré asi ešte stále treba zmeniť osobnou návštevou polície.. ak máš, tak niekde na porade už bolo rozoberané ako treba postupovať pri softvérovom vybavení.. a je to aj niekde na slovensko.sk..
    maped ďakujem pekne
      zbaliť

    posielanie DPPO cez čítačku OP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.