Zavrieť

Porady

Ukončenie pracovného pomeru z dôvodu nadbytočnosti a odstupné

Od prvého apríla sa stanem v práci nadbytočný a dostanem ukončenie pracovného pomeru.Povedal som šéfke že chcem aby tam bol uvedený aj dôvod-teda nadbytočnosť,nakoľko tam pracujem osem rokov a mám nárok na odstupné.Ona mi ale povedala že to nie je nadbytočnosť,lebo mám v zmluve uvedené že zmluva trvá do ukončenia prác na objekte,teda presne to,čo sa aj stane.Mám nárok na odstupné aj v prípade,ak tam nebude uvedený dôvod nadbytočnosť?
Tweety Mal si PP na neurčito?
Zidane86 Ako som napísal,v zmluve je uvedené že pracovný pomer trvá do ukončenia prác na objekte.Nič iné tam nie je.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Čiže vlastne doba určitá. Takáto PZ nemôže trvať 8 rokov. Pri skončení doby určitej nevzniká nárok na odstupné. PP skončí uplynutím tejto doby.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zidane86 A môžem si od nich nárokovať aspoň finančnú náhradu stravných lístkov,ked mi ich vôbec nedávali?Ani v zmluve nemám o nich napísané ani slovo.
    ivka70 A mali ste zabezpecene stravovanie vo firme (jedalen, dovoz jedla)?
    Zidane86 Nič sme nemali.
      zbaliť

    Jakubec je offline (nepripojený) Jakubec

    Jakubec
    Pracovna zmluva na dobu urcitu (do ukoncenia prac na objekte) nemoze trvat 8 rokov. Ak trva 8 rokov, povazuje sa za pracovnu dobu na dobu neurcitu a preto mate prava, ako keby ste podpisali pracovnu zmluvu na dobu neurcitu. Sefka musi odovodnit vypoved jednym z povolenych vypovednych dovodov (pokial tak neucini, tak mozete napadnut neplatnost vypovede) a podla toho, z akeho vypovedneho dovodu dostanete vypoved sa bude odvijat narok na odstupne. Pockajte si na vypoved od sefky, ona musi byt aktivna a pokial ju napise zle, co i len z formalnej stranky, zvazte napadnutie vypovede.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zidane86 Zabudol som napísať že tá firma má za tých osem rokov už tretí názov.Urobili to tak že zrušili firmu a hned založili novú.Tú potom zase zrušili a zase založili novú.Tak nám dali výpovede a len sme podpísali zmluvu v tej novej firme,ale ľudia vo firme sú stále rovnakí.Tú najnovšiu firmu založili v septembri 2016.
    ivka70 Takze tvoj PP vlastne trva kratsie ako 2 roky a je na dobu urcitu?
    Tie zmluvy, ktore nasledovali, mali niekde formulku, ze preberaju mvsetky prava a povinnosti predchadzajuceho zamestnavatela?
    Zidane86 Nič také tam nie je,je tam napísané to isté čo v predošlých zmluvách,len sa zmenil názov firmy.Zmluva v prvej firme trvala od 6.marca 2010 do 31.januára 2011.V druhej firme od 1.februára 2011 do 31.augusta 2016.A v tretej od 1.septembra 2016 a končím 31.marca 2018.
    veronikasad Bola v nich znovu dohodnutá skúšobná doba ?
    Zidane86 Ano,v každej zmluve je uvedená skúšobná doba.
      zbaliť

    Ukončenie pracovného pomeru z dôvodu nadbytočnosti a odstupné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.