Zavrieť

Porady

Nevyčerpaná dovolenka

Ahojte, prosím Vás, zamestnanec má z r. 2016 nevyčerpanú dovolenku 5 dní. Keďže ju v r. 2017 nevyčerpal, tak mu prepadla, však? Potom prečo mi ju program stále počíta? Napr. teraz pri spracovaní mzdy za február má na výplatnej páske narok 4 + 5. Alebo to program robí tak, že z r. 2016 sa dovolenka vybrala v r. 2017 a z r. 2017 sa prenieslo tých 5 dní do r. 2018? Ďakujem veľmi pekne.
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Koľko dní dovolenky čerpal v roku 2017 a aký bol zostatok z roku 2016?
mondes Z roku 2016 bol zostatok práve tých 5 dní, nárok na rok 2017 bol 20 dní a čerpanie taktiež 20 dní. Práve preto ma to splietlo, lebo som si myslela, že tých 5 dní je ešte z roku 2016, ale zrejme je to už z r. 2017. Ďakujem Veronika.
veronikasad SW ti vykazuje zostatok správne. Prednostne bola vyčerpaná dovolenka z roku 2016, zostalo ti teda 5 dní dovolenky z roku 2017, ktorá bola prenesená do roku 2018.
mondes Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nevyčerpaná dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.