Zavrieť

Porady

Odpoveď na odvolanie ,viete mi to vysvetliť?

Toto mi prišlo z ústredia z Bratislavy a už v pondelok mám ísť opäť na posúdenie,to som pochopila.....a to ostatné neviem či chápem dobre.....znamená to,že ak môj posudkovy lekár nezmení rozhodnutie bude to riešiť ústredie v Bratislave?
Naposledy upravil Anika61 : 16.03.18 at 21:14
IMG_20180316_221113.jpg  
9 komentárov     zbaliť
veronikasad Áno, tak ako píšeš... Ak si k odvolaniu priložila ďalšie zdravotné záznamy, musí ich zobrať do úvahy.
Anika61 No ja som odvolanie poslala do Bratislavy a oni mi odpísali toto,to znamená,že znova ma posúdi tá istá "odborníčka" tu v Rk už ma tel.kontaktovali a v pondelok mám ísť na znovuposúdenie.......a opäť to pošlú do Bratislavy?
veronikasad Áno, spis znovu vrátili do RK, keď s rozhodnutím nebudeš súhlasiť, bude sa výsledkom preverenia zdrav.stavu zaoberať ústredie.
Anika61 Ďakujem :-) a to nemohli posúdiť rovno tam,keď mali všetky dostupné odborné posudky....to si budú teraz dookola posielať,kým ktosi nerozhodne,....že sa nedá voči ich rozhodnutiu odvolať ....kocúrkovo....:'(
ivka70 nemohli, postup pri odvolani je definovany zo zakona
betka631 Anika a prečo píšeš RK? ja tam čítam pobočka Liptovský Mikuláš, to je to isté pracovisko, či ako? moja suseda sa odvolala a už ju neposudzovala lekárka u nás v GL ale v Poprade
Anika61 Betka v Rk je vysunuté pracovisko pobočky z Lipt.Mikuláša
Anika61 Ďakujem ivka70...už som si vyhľadala ten zákon na ktorý upozorňujú
betka631 aha tak.... ono môže byť, že tam bude iná posudková, ja osobne som už toto zažila, že ma posudzovali u nás v GL bola tam naša posudková, ale aj dvaja lekári zo SNV....budem držať Anička palce, aby spravodlivo posúdili...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Odpoveď na odvolanie ,viete mi to vysvetliť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.