Zavrieť

Porady

Aké internetové pripojenie _

Dobrý deň, hľadám si dobré a spoľahlivé internetové pripojenie v Bratislave Petržalke. Uvažujem nad Home basic Fiber od Orange. Máte niekto skúsenosti ? Potrebujem to na bežné použitie, prezeranie stránok a meilov, žiadne hry. Rozhoduje cena pripojenia. Za vaše rady ďakujem - Galko.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 najprv si pozri na internete podla adresy, ake mas moznosti, potom mozes porovnavat ceny porovnatelnych produktov u roznych provideroch
naco ti tu niekto nspise, ze napr. Swan ma lepsiu ponuku, ked Swan u vas nema siet....
galko ďakujem Ivka za radu, spomenula si Swan, pozrela si si aj recenzie ?
ivka70 to bol priklad, ked das, ake mas moznosti, potom ti mozem poradit viac
v poslednych 3-4 rokoch som v BA vystriedala 4 roznych providerov (na roznych miestach) optiky, takze mam nejake skusenosti
je fakt, ze so Swanom sa mi spolupracovalo zo vsetkych najlepsie ....
galko A čo Orange ?, konkrétne u nás je možnosť pripojenie Home basic Fiber. pre mňa je rozhodujúca cena a spoľahlivosť. Chcú za to 10 €/mesiac, ale neviem, čo všetko mi naúčtujú okrem tohto poplatku. Ak by si k tomu vedela niečo napísať, budem povďačný.
Pekný deň - Galkovič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zober si od Orange mobilný paušál...a máš vystarané.
    Alebo aj od iných poskytovateľov. Budeš mať net k dispo vždy a všade.

    Ja mám to mobilné pripojenie už pár rokov...používam doma a na chalupe.
    Mobil spárujem s NTB a vybavené.

    Môj paušál je bezpredmetný, no na predajnom mieste operátorov sa dozvieš viac, nastavia podľa viacerých možností.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pokiaľ máš v dome optiku, tak nešpekuluj a vyber si tú, alebo ak máte viac operátorov na optiku, tak jedného z nich. Ja som mal Orange a nemal som problém ani s výpadkami ani s rýchlosťou.

    Ak by si nemal optiku, tak treba kábel. Myslím, že kábel je istejší, ako mobilný.

    Ale ani mobilné či rádiové nie sú zlé. Ja mám Radiolan a je to v pohode. Akurát raz som zaznamenal krátky výpadok, keď bolo zlé počasie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    galko Ďakujem chobot za dobré rady, možno máš pocit, že špekulujem, ale nenarodil som sa včera a dávam si pozor, aby som do niečoho nestúpil a potom nariekal, ako to smrdí.
    Ten Radiolan sa mi pozdával, bol tu aj technik, ale pre panelák oproti nám to nemohol zamerať.
    Preto hľadám ďalej a zatiaľ vyhráva optika od Orange.
    Chobot Anténa pre Radiolan musí mať priamy výhľad na vysielač, inak je riziko výpadkov. Keby som mal na výber medzi optikou a Radiolan, tak beriem asi optiku, ktorúkoľvek, ak by bola v približnej cenovej relácii.
    galko Ďakujem všetkým, čo sa svojimi komentármi zapojili do tejto debaty. Už som to vyriešil.
    Modem do notbuku Huawei E3372 a SIM karta Tesco mobile. Pre moju potrebu, keď si každý tretí deň prezriem meily a správy prípadne nejaké stránky to úplne postačuje.

    Prajem pekný deň - Galkovič.
      zbaliť

    Aké internetové pripojenie _

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.