Zavrieť

Porady

Ohľade kontroly zamestnávateľa v čase pn

Dobrý deň prajem mám jednu otázku ohľade zamestnávateľa
Môj známy je zamestnaný A momentálne je na PN už pomaly 3. mesiac.
A po takom case mu zamestnávateľ poslal kontrolu. Som si vedomá že majú na to právo len 10 dní A neposlali nadriadeného poslali údržbárske. A iného nie jeho priameho nadriadeného - to sa dá? nemala by chodiť kontrola už od sociálky? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Naposledy upravil ivka70 : 22.03.18 at 14:46
3 komentárov     zbaliť
ivka70 co znamena: neposlali nadriadeného poslali údržbárske?
misoft Asi sa myslelo takto - údržbárske sa niekam presúvalo, tak im povedali: Oné, kuknite sa na toho, či je doma.... a keď nebude, hneď to hláste.
Inými slovami - zamestnávateľ sa začal montovať do vecí, ktoré ma na starosti už iný....
Anka1980 Myslela som že poslali na kontrolu zamestnanca A nadriadeného z iného oddelenia
A boli na adrese U jeho priateľky ale na PN má napísanú inú adresu jeho trvalú adresu tam neboli pozrieť aj bol doma môžu to tým pádom považovať že nebol doma ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Prečo ho, resp.Teba tak "zamestnáva"? Veď keď je PN, tak má byť doma a liečiť sa. Alebo sa mýlim?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anka1980 On aj bol doma ale oni boli na inej adrese nie na tej čo je uvedené na PN papieri A nemajú sa riadiť sa tím čo je uvedené na papieri pn myslím adresu
    misoft Po desiatich dňoch môžu akurát tak riadiť ***** - už na to nemajú právo kontrolovať - to už robí iný orgán a oni sú potom len "orgáni" (prelož, ako vieš ).
    Anka1980 Ďakujem upokojili ste ma tak oni nemôžu robiť nič však?
    misoft Môžu akurát tak navštíviť chorého kolegu (ale bez fľaštičky, bo liečebný režim...... atď. ), ale nie kontrolovať.... To by svinským krokom odo dverí leteli....
      zbaliť

    Ohľade kontroly zamestnávateľa v čase pn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.