Zavrieť

Porady

Aký typ pracovného pomeru je najvýhodnejší pre poberateľa opatrovateľského príspevku?

Za poberateľa op. príspevku odvádza odvody do SP a ZP štát, môže si však privyrobiť do 398 eur, aký typ PP je najvýhodnejší, aby neprišiel o odvod do SP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    To je v podstate jedno, či na TPP alebo dohodu. Musíš ale doložiť od zamestnávateľa, že kedy vykonávaš prácu. Nesmie to byť v dobe, kedy sa staráš o ZTP osobu. Inak povedané, tvoj prac. pomere nesmie obmedziť opatrovanie danej osoby.

    Ale pozor, v prípade zárobkovej činnosti ti budú krátiť opatrovateľský príspevok.
    Viliama1 vdaka za odpoved, ja sa len bojim, ze si privyrobim 100 eur a odvody do socialky mi pojdu z tych 100 eur, to o tom krateni mi na UPSVAR neoznamili
    Chobot Nám dokonca krátili opatrovateľský za to, že sme dcéru dali na 2 dni v týždni do školského klubu na poobedie. Bez krátenia môže byť dieťa v školskom zariadení 20 hodín týždenne.

    Je to hrozné, ako prísne posudzuiú pri oatrovateľskom príspevku zárobkovú činnosť. Ak niekto poberá rodičovský príspevok, môže robiť koľko chce popri zamestnaní a nekrátia mu ho. Pri opatrovateľskom to hneď krátia.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Štát platí dôchodkové poistenie za poberatelov opatrovatelského príspevku len v prípade, ak nie je dôchodkovo poistená ako zamestnanec, SZČO alebo poistená z iného dôvodu a nie je poberatelom starobného a invalidného dôchodku.

    V prípade uzatvorenia dohody alebo pracovného pomeru na kratší pracovný čas vzniká z tohto príjmu povinnosť platiť dôchodkové poistenie a tým zanikne dôchodkové poistenie platené štátom.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Viliama1 no ved to, teraz za mna plati stat odvod z vysky456 eur, rozmyslala som pracovat na prikaznu zmluvu alebo inu zmluvu podla Obc. zakonnika
    veronikasad Záleží na tom o výkon akej práce pôjde, aby to nebolo posudzované ako závislá práca ...

    Vhodnejšie by bola práca na živnosť a usledovať si príjem do výšky 12-násobku minimálneho vymeriavacieho základu, aby si sa nestala povinným platitelom odvodov do sociálnej poisťovne. Vtedy by si o dôchodkové poistenie neprišla. Či by si musela zo živnosti platiť zdravotné poistenie si prever v zdr.poisťovni.
    Viliama1 dik za radu, toto som potrebovala pocut, aj mna ta zivnost napadla, len o 12-nasobku som nevedela
    veronikasad Pre rok 2017 - registrácia od 1.7.2018 je to príjem vo výške 12*452€, hranicu príjmu pre rok 2018 - registrácia od 1.7.2019 ešte nepoznáme
    Viliama1 mam moznost pomahat jednej uctovnicke.., to by snad slo
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Sama sa rozhodni : Teraz platí za teba štát - ale len dôchodkové poistenie .
    Ak sa zamestnáš tak, aby si mohla poberať aj príspevok, platenie DP štátom padne. Normálne budeš poistená ako zamestnanec (platí zamestnávateľ aj zamestnanec) - bude to síce z nižžšej sumy, ale zase budeš mať aj nemocenské poistenie a aj poistenie v nezamestnanosti. Tak si to zváž - že čo je pre teba vhodnejšie.
    A čo sa týka krátenia príspevku - tam sa posudzuje príjem opatrovanej osoby a osôb s ňou spoločne posudzovaných. Takže ak napr opatruješ rodiča - tak sa príspevok z dôvodu tvojho príjmu určite nekráti. A ak by si nedodržala ten stanovený max príjem - tak opatrovateľský príspevok nedostaneš vôbec.
    Iné by bolo, keby si opatrovala svoje dieťa do 18 rokov - len vtedy by to šlo do "spoločného" príjmu"- a potom možno krátenie?
    No a k živnosti - neviem, že či by som išla do toho - skôr asi nie. (keďže ten odstavec 15 §40 znie tak, ako znie)
    Naposledy upravil Katy a R : 04.04.18 at 16:36
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Viliama1 v mojom pripade sa jedna o dochodcu, vdaka za odpoved,asi sa oplati zamestat s platom v limite do 398, lebo privyrabat si okolo 50-100 eur sa asi neoplati
    Katy a R tiež by som to asi tak
    Viliama1 môžem ešte vedieť, čo ste mysleli odstavec15 §40?
    veronikasad Tu je citácia § 40 odst.15 :

    (15) Peňažný príspevok na opatrovanie možno poskytnúť aj vtedy, ak fyzická osoba, ktorá opatruje fyzickú osobu s ťažkým zdravotným postihnutím, vykonáva zamestnanie a jej mesačný príjem z tohto zamestnania nie je vyšší ako dvojnásobok sumy životného minima pre jednu plnoletú fyzickú osobu ustanoveného osobitným predpisom;29) vykonávanie zamestnania nesmie byť v rozpore s účelom a rozsahom opatrovania fyzickej osoby s ťažkým zdravotným postihnutím.
      zbaliť

    Aký typ pracovného pomeru je najvýhodnejší pre poberateľa opatrovateľského príspevku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.