Zavrieť

Porady

čakám dieťa, mám 17 rokov, čo s tym možu urobit moji rodiacia?

čakám dieťa, mám 17 rokov, čo s tym možu urobit moji rodiacia?? priateľ je verejný cinitel a ma 23 rokov
Chcela by som sa opýtať mám 17 rokov ( 3.9. 2018) mám 18 rokov. A som v 3-ťom mesiaci tehotenstva. Nevychádzam dobre s rodičmi na otca je podané presné oznámenie zkrs napadnutia a ubláženia na zdraví. Chcela by som sa opýtať,
že či je gynekológ povinný oznámiť mojim rodicom tehotenstvo ?
čo by mojhli na to moji rodičia ?
čo by mohol mať priateľ s toho ? ( priateľ má 23 rokov, je to verejný činiteľ)
rodičia by ma mohli poslať nedobrovoľne na potrat ?
mohli by rodičia udať priateľa za niečo ?
Naposledy upravil Dav : 12.04.18 at 06:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    1. pokial sa rodicia (zakonny zastupca) nebude doktora pytat tak doktor nemusi sam iniciativne oznamovat .
    2 Tvoji rodicia by na to mohli - pochvalit ta, tesit sa s tebou a tak......
    3.priatel bude mat s toho to ze bude OTEC - zo vsetkymi povinnostami - inak nic.
    4.Nemohli
    5.Priatela by tvoji rodicia za nieco udat mohli ale vobec ma nenapada za co - za to ze bude mat s tebou dieta - to nieje dovod na trestne stihanie.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Hlavná otázka - a čo na tvoje tehotenstvo hovorí priateľ? Chce si ťa vziať? Priznáva sa k dieťaťu? Bude ťa aj s dieťaťom živiť?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marcelka2000 áno priznáva sa k dieťaťu, rozprávali sme sa už aj o svadbe. áno, bude ma aj s dieťaťom živiť, Chcela by som sa opýtať, že čo potrebujem k tomu aby som sa mohla zosobásiť s priateľom pokým dieťa ešte nieje na svete ? ten sobáš musí prejsť aj cez súd, ktorý musí dať rozhodnutie na sobáš? alebo ... ??
    Dáša_ https://babetko.rodinka.sk/mudrosti/...-neplnoletych/
    bodliak Vydrž už do septembra. Tá byrokracia, čakanie a stres za to nestoja. To už radšej rieš vyživovaciu povinnosť rodičov.
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Nie si plnoletá. Rodič je stále zákonný zástupca. Nútiť ťa k potratu nemôžu, priateľovi z tehotenstva nič nehrozí, mala si viac, ako 15. Snáď "to" nespáchal ako verejný činiteľ počas služby.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marcelka2000 Nie, niee to nespáchal to počas služby
    Takže je to len na gynekológovi či tehtenstvo povie rodičom ?
    bodliak Neviem, či to lekár musí oznámiť. Snáď nie, nie je to choroba, ani trestný čin.
    marcelka2000 Ďakujem
    dmc aj keby to spachal v sluzbe tak to nieje trestny cin - vies kolko verejnych cinitelov by bolo v base ?
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    Janiela
    Neužitočné (3)
    Nevhodné (2)
    -4

    čakám dieťa, mám 17 rokov, čo s tym možu urobit moji rodiacia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.