Zavrieť

Porady

Pozná niekto firmu/živnostníka, ktorý prehĺbuje studne a dáva SKRUŽE V ČASTIACH, teda nie v celku?

Zdravím, potrebovala by som prehlbiť našu 10 m studňu a zháňam na to firmu. Problém je však to, že šachta nad studňou je úzka a neprejde krúžok teda skruž v priem. 80 cm v celku. Z jednej firmy mi povedali, že vraj niekto narezáva na časti tie skruže a tak ich dáva dole do studne. Avšak neviem kto teda aká firma.
Budem rada, ak mi teda niekto poradí.
Dodatočné informácie k danej studni:
-šachta má šírku 60 x 60 cm, a momentálne sú v studni 100 cm (priemer) skruže.
Vŕtanie je pre nás tá posledná možná alternatíva - chceli by sme prehĺbiť kopaním, aby šírka bola cca tých 80 cm.
Vopred pekne ďakujem.
Naposledy upravil mariesue : 16.04.18 at 13:57
4 komentárov     zbaliť
buchač Aká je vysoká šachta ?
Aká je široká šachta ?
Koľko bude dokopy skruží ?
Koľko mieniš/te investovať ?
...atď
mariesue šachta je 2,7 m hľboká, ak by sa podarilo, chceli by sme studňu prehlbiť o 4 metre, takže podľa toho bude potrebné toľko skruží.
Ohľadne investícii ešte nemáme presnú sumu, nakoľko kto nám bol pozrieť studňu, ten pracuje teda dáva len celé skruže.
vicktor O kolko metrov prehlbit?
Na co sluzi ta sachta?
Uz sa pytal buchac - ake ma rozmery? Co tak demontovat a zasa zmontovat?
mariesue Zdravím, prehlbiť by sme chceli o min. 4 metre. Šachta je hĺboká 2,7 m a nie je možné ju demontovať z iných statických dôvodov.
šachta je nad studňou, momentálne je tam uložené aj čerpadlo a prepínače na vodu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Pozná niekto firmu/živnostníka, ktorý prehĺbuje studne a dáva SKRUŽE V ČASTIACH, teda nie v celku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.