Zavrieť

Porady

Doručovanie písomností

Poslali sme zamestnancovi okamžité skončenie PP na doručenku do vlastných rúk. Lístok o prevzatí písmnosti sa nám nevrátil. Kontaktovali sme telefonicky poštu, pracovníčka pošty nám telefonicky potvrdila, že zásielku si menovaný osobne prevzal a máme podať reklamáciu. Lehota je 30 dní, takže máme teraz čakať 30 dní, kým dostaneme od pošty odpoveď ? Až potom môžeme odhlásiť zamestnanca zo SP a ZP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    na stranke posta.sk si v casti sledovanie zasielok vies overit stav dorucenia podla podacieho cisla, vytlac si scan obrazovky a priloz ku kopii odosielacieho listka do osobneho spisu zamestnanca, neskor priloz aj potvrdenie o doruceni od posty
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Banská Štiavnica Ďakujem, urobím, ale zamestnanca môžem odhlásiť sž dňom, keď mi pošta potvrdí,že zásielka bola prevzatá. Alebo sa mýlim ?
    ivka70 Nie, dnom kedy to ma posta na sledovani zasielky ako dorucene. Naco inak by si to robila?
    Banská Štiavnica Teda ak tomu dobre rozumiem, odhlásim zamestnanca zo SP a ZP ak na stranke posta.sk v časti sledovanie zásielok ten deň, kedy bolo na stranke zobrazene, že prevzal zásielku ? Napr.: pošta mi oznámi dňa 25.4.2018, že zásielka bola prevzatá 30.03.2018, tak ho odhlásim 25.4.2018 ?
    ivka70 Nie, datumom 30.3. Aj pri dorucenke ho predsa odhlasis datumom, kedy zasielku prevzal, ktory je pri jeho podpise na dorucenke, nie datumom, kedy sa ti dorucenka vratila
    Banská Štiavnica Ďakujem. Ešte oyázka. V zmysle & 38 ods. 4 ak by sa mi vkvrátila cela neprevzatá zásidlka v odbernej lehote v tom prípade by bol zamestnanec odhlásený až dnom, kedy sa vrátila zasielka späť zamestnávateľovi.
      zbaliť

    Doručovanie písomností

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.