Zavrieť

Porady

FO podnikateľ ZŤP a ERP

FO podnikateľ ZŤP nemusí mať pri svojom predaji ERP - ale ak zamestná pracovníka, ktorý je tiež ZŤP, tiež nie je potrebná ERP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    odpoved mas v § 3 ods. 2 pism a) bod 8. zakona 289/2008 o ERP
    Naposledy upravil avalik : 03.05.18 at 05:53
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dašena O. mne len išlo o zmenu od 1.4.2018- že ZTP ak nepoužíva ERP, tak musí predávať len on a žiadny jeho zamestnanec aj keď aj ten zamestnanec je tiež ZTP
    avalik citala si co je v zakone napisane? asi nie

    zakon o ERP sa menil od 1.1.2018 ... neviem o zmene k 1.4.2018
    Dašena O. zákon od 1.1.2018 som čítala, ale na DU mi povedali že od 1.4.2018 je zmena v tomto, tak som si to chcela potvrdiť aj tu
    avalik a do zakona si pozerala?
    Katy a R píšem po jankovom upozornení - že kukni aj prechodné ustanovenie - § 18cd odst 4 (že čo najneskôr 1.4.)
    Dašena O. veď práve že zákon som pochopila tak, že ak predáva za podnikateľa, ktorý je ťažko zdravotne postihnutý, zamestnanec,ktorý je tiež ťažko zdravotne postihnutý, tak sa nemusí používať ERP - ale na DU mi tetuška povedala, že aj keď je zamestnanec ťažko zdravotne postihnutý, musí tento podnikateľ predávať s ERP-tak som z toho fakt jeleň - sory
    avalik tetusky na urade si sa mala opytat, na zaklade ktoreho paragrafu to tvrdi
      zbaliť

    FO podnikateľ ZŤP a ERP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.