Zavrieť

Porady

Ako mám nájsť korytnačku, keď sa mi stratila vonku?

Hľadala som ju s rodičmi, ale nenašli sme ju. Je nezvestná už viac ako dva dni. Bola som ju vyvenčiť, chcela som si pozrieť, koľko je hodín a keď som už chcela ísť domov, nevedela som ju nájsť. Hľadali sme ju 6 hodín vkuse, no bezúspešne. Vyvesili sme aj plagáty, aby sme ju našli, ale nikto sa nám neozval. Prosím, poraďte mi.
misoft Hľadaj odtiaľ, kde si ju naposledy "nechala" vo všetkých možných úkrytoch - rady sa takto skrývajú. Mimochodom - pokiaľ nie je zima - prežije, potravy má dostatok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    korytnačky sa podvečer zvyknú aj zahrabať v záhonoch, alebo kde je kyprejšia zem, aj pod kríkmi a v záhrade, tiež je možné, že už prešla do ďalšieho domu alebo na ulicu a to je už lákadlo pre okoloidúcich, my sme našu našli v susednej dedine, našli ju deti, keď podliezla pod bránu a vyšla na ulicu, zobrať ju mohol ktokoľvek, alebo už môže byť aj v"entej" záhrade alebo v bližšom poli, korytnačka ide slepo dopredu a vrátiť sa nevie, ona nepozná "domov"
    buchač Možno stretla nejakého zajaca...
    Odhodila pancier a teraz sa pretekajú.

    Ako mám nájsť korytnačku, keď sa mi stratila vonku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.