Zavrieť

Porady

Rozvod

Dobry den prosim vas idem sa rozvadzat uz mam aj predvolanie, no mam tam ze mam spisat vsetky životné potreby maloletých deti. Viete mi poradiť ako to mam spisat? Musim mat blocky ? Ci napísať na papier. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anet je offline (nepripojený) anet

    anet
    Ak som to pochopila správne, ide o rozvod kde sú aj maloleté deti a bude sa určovať výška výživného. Ak sa viete dohodnúť a spísať rodičovskú dohodu tak toho veľa nepotrebuješ, len tie najpodstatnejšie výdavky.
    Ak sa neviete dohodnúť, tak potrebuješ veeeľa bločkov, potvrdenia o navšteve MŠ, školy, výdavky na bývanie, na stravu, na lieky ... môžeš napísať zoznam s vyčíslenými výdavkami ale i tak potrebuješ účtenky. To čo platíš z účtu, tak výpis z účtu.
    A ako podotkla ivka, začni si odkladať ... každý mesiac prehľad aj s kópiami učtov.
    Ja som v septembri 2017 predkladala účty spätne od 10/2016.
    twetty89 Prosim vasa rodicovska dohoda musi byt overena notarom? Ci stsci ked to prinesiem na pojednávanie? Dakujem
    anet Rodičovskú dohodu spísať presne určiť výšku výživného, stretávanie sa s deťmi, podpisy overiť, predložiť súdu aj kolíznej. Ak to neviete napísať choďte za kolíznou, ona Vám pomôže. Dobrá rada: dohody sa menia aj padajú tak odkladať účtenky, platiť čo najviac kartou, výpisy z účtu archivovať kým nebudú deti plnoleté.
    twetty89 Dakujem ved prave ze ja si neodkladam zo vsetkeho .
    ivka70 ale odkladat zacni, ked by bolo treba, dolozis ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.