Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Osadník Dakujem za odpoved. Ja som si ich dal vyrobit a nemam s tym skusenost. Preto zistujem ake maju recenzie ludia.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    je to super vec, hlavne keď je človek svetloplachý. Len na svadbu - svadobné fotky - som si musel dať urobiť nové okuliare, aby som nemal tmavé sklá na fotkách. Ale najlepšia je operácia očí, po nej netreba riešiť okuliare.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Osadník Pýtal som sa očnej že uvažujem nad operaciou oči. Ze ja ani nad tým nemam rozmýšľať Mám dosť silné dioprie
    jslancik Pýtaj sa na správnych miestach. teraz nie je problém asi nič.
    vicktor Najlepsia je operacia oci...
    Poznam ocnu lekarku a vyhlasila, ze synovi nikdy nedovoli operaciu oci.
    Poznam mladu doktorku a povedala ze na povinnej praxi na ocnom oddeleni vsetky doktorky mali okuliare.
    jslancik Bla bla bla. ja poznam dvojnásobok doktorov, co nemajú problém. Ze staré štruktúry ju odmietaju, je irelevantné. Chemoterapiu by tiež odmietli?
    ZahradnikAmater Dosť ich ju odmietlo. Nie len lekárky, ale aj matka zdravotnej sestričky na onkologii bola liečená inak
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mne to celkom prekazalo, kdze boli dost dlho hnede este po prichode do miestnosti.
    Bolo to ale davno, dnes uz su technologie predsa len dalej.
    Osadník Pani v optike mi dala vzorku. A v miestnosti to nebolo ani šedé keď som vyšiel na slnko sa to začalo ztmavovat hneď, naspäť to trvá asi 30 sekúnd než sa to vrati naspäť.
    misoft 30 sekúnd - veď to nie je taká dlhá doba.

    Mikae je offline (nepripojený) Mikae

    Mikae
    Aj moja mama si ich nevie vynachváliť, vraj sú to najlepšie okuliare, ktoré doteraz mala. Tak snáď to bude aj u teba tak ☺

    Aku mate skusenost zo samozafarbovacimi sklami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.