Zavrieť

Porady

Vylúčený zo strednej skoly a znovu prijaty.

Dobry den,som zmäteny a chcem sa spytat co dalej.Kvoli dlhej absencii som bol vyluceny a musim ist na urad prace pre poistenie,ale ma znovu prijali, A teraz som zmäteny, ci este stale mam ist na urad alebo treba daco ine?

Prepačte za chyby.Som mal zapnutu qwerty klávesnicu,mäkčene any dlžné cez nu dávať neviem.Vetšinou píšem po anglicky cez počítač ta som si nevšimol.
Naposledy upravil MarioskV : 21.06.18 at 12:51
4 komentárov     zbaliť
misoft Nič v zlom - ale ja by som ťa na strednú ani nepustil, poslal by som ťa späť na základnú. Veď ani poriadne po slovensky nevieš!
bodliak Písať mäkké i vo vybranom slove "pýtať" je cool, alternatívne, alebo protestom proti konvenciám?
Lenka.re Dostal si o niečom z uvedeného (či už o vylúčení alebo o znovu prijatí) oficiálne rozhodnutie? Odkedy sú platné? Najlepšie by bolo opýtať sa v škole, určite máte študijného poradcu alebo niečo podobné. Ak ťa vylúčia zo školy si študent vždy do konca daného mesiaca, potom treba ísť na úrad, ale neviem odkedy si znovu študent.
bodliak "Vetšinou" ? Ta dobre, ta ňe?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Vylúčený zo strednej skoly a znovu prijaty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.