Zavrieť

Porady

ako naučiť chodiť človeka po mozgovej porážke

otec má 80 rokov je po mozgovej porážke vie sa postaviť pomocou G aparátu. ale nevie urobiť ani krok. má niekto s tým skúsenosť?
4 komentárov     zbaliť
Mila123 fyzioterapeuta by bolo dobré ......počas hospitalizácie ho určite učili chodiť
67tarwan teraz chodí súkromne rehabilitačná sestra. Hovorila že to musí najskôr on pochopiť ako chodiť. Ale mne sa to nezdá. Mal som úraz keď som mal 17 rokov a potom som 2 mesiace ležal. potom som sa učil chodiť. a učili ma to. tak tomu nerozumiem.počas hospitalizácie sme cvičili - ale naťahovali sme len svaly na nohách a rukách
Mila123 mozgová príhoda predsa neostáva bez následkov a otec má predsa 80 rokov, čo vraveli lekári?
67tarwan no mám známeho lekára - odborníka na túto oblasť a hovoril že môže ešte chodiť. nebude už behať ale chodiť by ešte mal. ale príhodu mal v auguste 2017 a rehabilitačnú sestru si platím sám čo za ním chodí tak neviem ako mám postupovať ďalej. otec je vitálny rád cvičí tak len musím zistiť ako ´ˇDalej. Mám doma G aparát.,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    a na rehabilitačnom pobyte hneď po nemocnici bol ? Piešťany, Galanta - tam sa venujú práve tomu, aby pacienta naučili chodiť resp. obnove iných pohybových schopností

    ako naučiť chodiť človeka po mozgovej porážke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.