Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Asi tak ... z Malaciek do Blavy..... vtedy nebolo toľko vozidiel na diaľnici... rýchlosť nebola limitovaná (platila vyhláška - zdá sa mi vyhláška 100).....
keby aj bola,....
s-120, ani volga by ťa nechytila....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Co to je takto v aute. Skuste na motorke a v Nemecku.
Tak vravíš, ako keby z vlastnej skúsenosti.
Ale hoplá, neveríme ti...teda ja určite.

Motorkári sú kasta sama o sebe...hlavne darcovia orgánov.
Pred dvoma dňami som jedného skoro trafil. Vošiel do križovatky tak, ako keby keroval tirák.
..a pred pár rokmi si jeden šiel lážo - plážo..sprava - doľava...obehol som ho a kvôli chujovi som zaplatil pokutu...lebo som prekročil rýchlosť o 5 km/h.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Co to je takto v aute. Skuste na motorke a v Nemecku.
Tak vravíš, ako keby z vlastnej skúsenosti.
Ale hoplá, neveríme ti...teda ja určite.

Motorkári sú kasta sama o sebe...hlavne darcovia orgánov.
Pred dvoma dňami som jedného skoro trafil. Vošiel do križovatky tak, ako keby keroval tirák.
..a pred pár rokmi si jeden šiel lážo - plážo..sprava - doľava...obehol som ho a kvôli chujovi som zaplatil pokutu...lebo som prekročil rýchlosť o 5 km/h.
Mohol si prist v sobotu, bolo zatvaranie ciest....povozili by ta
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Mohol si prist v sobotu, bolo zatvaranie ciest....povozili by ta
Nemohol, makal som.
Povozili aspoň teba.
Pred motorkou mám rešpekt...to by som musel poznať dotyčného, za ktorého by som sadol.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
buchač
Otočím otázku inak.
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti robenia detí ?
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti pracovných návykov ?
Kedy sa začnú samoškoliť média v oblasti vyjadrovania, t.j. nazývať veci správnymi a pravdivými výrazmi ?

----------------------------
-

http://www.protiprud.sk/politika/2184.htm
otočím to inak
a prečo by to robili ??
Bjuty, ja som urobila chybu vo svojom texte, že som do prvej vety nevložila slovko opäť.
...
Prečo by to robili? Lebo už mali za socíku získané a zaužívané vzory a návyky bez problémov, ktoré sa u mladej generácii vytratili zásluhou iných záujmov. Iba preto. Všetci v mojom okolí, čo vtedy chodili do škôl, pracovali, ich deti pokračujú v normálnom živote a necicajú štát. Od remeselníkov, po maklérky v RK, pomocný personál v nemocniciach a pod.
Ako dieťa som tiež poznala od nás jednu medičku, to bola iná kategória ženy. Už to fluidum okolo nej ...
takže mali by to robiť preto, lebo by sa to páčilo tebe , mne a celkovo majorite ??
preto myslíš že prestanú cicať štát ? )))) lebo tí v tvojom okolí chodili do školy, pracovali a necicali štát ?

no , neviem, či ich to presvedčí...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Co to je takto v aute. Skuste na motorke a v Nemecku.
Normálny človek chodil maximálku na nových superšportoch skúšať jedine do nemecka na diaľnice s neobmedzenou rýchlosťou, každé leto :-)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
No v 78 to bola pecka.. takto frčať. Najmä ak sa obehlo papalášfáro a vyzeralo, ako keby stalo na mieste....
Tak som si pripadal aj ja pred pár rokmi, keď ma obehol na diaľnici nejaký žilinský čávo na A8 s modrým majákom za plnej premávky. Máš chuť vystúpiť z auta, lebo si myslíš, že stojíš :-))))))))))))))))))))
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
Psychologická hra, robia to všetky reťazce u nás aj v ČR /zrejme aj všade inde/. Je to úmysel, aby človek hľadal, chodil a hádzal do košíka okrem toho čo chcel, aj iné veci.
Je to niečo podobné ako fakt, že "najlacnejšie výrobky" z daného druhu sú úplne dole v regáli. Najdrahšie sú vo výške očí.
Na takéto správanie sa robia rôzne psychologické semináre, odborné školenia a podobné hovadiny. Na tom školení to vypadá ako na psychiatrii. Aspoň ja si to tak myslím, hoci na PSY som ešte nebol, zatiaľ. :-)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
By si onehda pocula moju 1/2ku...kuwa, drozkar z East Endu by sa poucil v tych nadavkach...
Ani nevravim, ze to tzv. celo regala sa muselo prestavit aj zo 3x...lebo raz vyska nepasovala, potom krabice nie na stojaka ale na lezato...atd.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To už sú konkrétne problémy pri tom re-designe, ale ten re-design sa nerobí pravidelne iba tak zo srandy...
Keď som prišiel do ČR do jedného obľúbeného obchodu, a videl ten redizajn, tak som radšej odišiel, lebo nemal som čas tam 1 hodinu chodiť. Mali dať fasovať pri vstupe rovno korčule :-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
Psychologická hra, robia to všetky reťazce u nás aj v ČR /zrejme aj všade inde/. Je to úmysel, aby človek hľadal, chodil a hádzal do košíka okrem toho čo chcel, aj iné veci.
Je to niečo podobné ako fakt, že "najlacnejšie výrobky" z daného druhu sú úplne dole v regáli. Najdrahšie sú vo výške očí.
Na takéto správanie sa robia rôzne psychologické semináre, odborné školenia a podobné hovadiny. Na tom školení to vypadá ako na psychiatrii. Aspoň ja si to tak myslím, hoci na PSY som ešte nebol, zatiaľ. :-)
ja zo srandy hovorievam, že najviac času travim v obchode pri výbere toaletného papiera. Máme obľúbený druh . Lenže bežne sú v obchodoch aspon tri - štyri balenia z tohto druhu. a vyšperkovali to tým, že je rozny počet útržkov na kotúčiku. Takže cena za kotúčik nič nepovie. Normálne stojím pred regálom a prepočítavam cenu na útržok. Lebo to, čo vyzerá ako najlacnejšie balenie iba niekdedy je naozaj najlacnejšie.

A že každý vie, že sa lepšie oplatí veľké balenie ako malé? Vedia aj obchodníci a tak keď idete do detailov, na čistú váhu, už viac krát sa stalo, že menšie balenie bolo napriek všetkému lacnejšie.

Ja tomu hovorím, že obchodníci trénujú náš mozog, nedovolia nám v obchode oddychovať. Furt musíme byť "ve střehu"
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
čo je to tesco?
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
čo je to tesco?
Ani na trhu človek nevie, od koho čo človek nakúpi, tiež riziko, čo sa týka kvality.
Na donášky z Tesca však nedám dopustiť, pretože tak čerstvé neobité ovocie a zeleninu človek v obchode u nich nenájde. Skutočne prvotriedne, asi rovno zo skladu. Ostatné tovary detto. Nehovoriac o získaní času za nákup a cestu, neblúdiac po obchode a hľadaní tovaru, vyčkávania pri pokladniach. Proste bezstresový pohodlný nákup.
Neviem, prečo im vypadlo morčacie HU mäso, ale má ho Billa.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

s donáškou tesco mám rovnaké skúsenosti
pred velkou nocou a vianocami ku využívame, netúžime vtedy chodiť po obchodoch....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nandrolon
V CR dokonca funguje "pojisteni proti pokutam". Ti ludia, co ho maju nerespektuju absolutne nic, vratane stopiek, semaforov, rychlosti. Pri zastaveni sa nechas postupit na spravne konanie, kde spickovi advokati na dopravne pravo za teba komplet vsetko vybavia s pravdepodobnostou blizko istote. Ak neuspeju, zacvakaju aj pokutu.
Ked kuknete ich stranku, referencie, tak za maly peniaz ste na cestach "nadclovek". Ak toto dopustia nase organy v nasom state, tak s Panom Bohom.
Pojištění proti pokutám je přitěžující okolnost, rozhodl Nejvyšší správní soud.
https://ekonomika.idnes.cz/pokuta-po..._ekonomika_ane
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
buchač
Otočím otázku inak.
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti robenia detí ?
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti pracovných návykov ?
Kedy sa začnú samoškoliť média v oblasti vyjadrovania, t.j. nazývať veci správnymi a pravdivými výrazmi ?

----------------------------
-

http://www.protiprud.sk/politika/2184.htm
otočím to inak
a prečo by to robili ??
Bjuty, ja som urobila chybu vo svojom texte, že som do prvej vety nevložila slovko opäť.
...
Prečo by to robili? Lebo už mali za socíku získané a zaužívané vzory a návyky bez problémov, ktoré sa u mladej generácii vytratili zásluhou iných záujmov. Iba preto. Všetci v mojom okolí, čo vtedy chodili do škôl, pracovali, ich deti pokračujú v normálnom živote a necicajú štát. Od remeselníkov, po maklérky v RK, pomocný personál v nemocniciach a pod.
Ako dieťa som tiež poznala od nás jednu medičku, to bola iná kategória ženy. Už to fluidum okolo nej ...
takže mali by to robiť preto, lebo by sa to páčilo tebe , mne a celkovo majorite ??
preto myslíš že prestanú cicať štát ? )))) lebo tí v tvojom okolí chodili do školy, pracovali a necicali štát ?

no , neviem, či ich to presvedčí...
Trochu nechápem, ide o tvoj názor, alebo k akej odpovedi ma chceš vyprovokovať?

Za socializmu musel zo zákona pracovať každý, a nielen v mojom okolí, inak by mohol žiť "reálne" tak z rozpredávania svojich nehnuteľností, prostitútky boli formálne zamestnané na 2 hod. denne, ale museli mať v OP pečiatku zamestnávateľa. Vtedy nikto zo žiadnej renty nežil.
Nezamestnané mohli byť iba ženy matky, alebo ak mali muža živiteľa rodiny, t.j. museli byť vydaté. Muž toto privilégium nemal.

Prečo to vypadlo z platnej legislatívy? Prechodom na nové zriadenie rozhľadenejší vedeli, že nástup bezdomovectva je otázkou dní hneď po doštrnganí.

Nech žijú zo svojho, a nezaťažujú dane ostatných poplatníkov, ak im zdravie slúži. Čo by za tú možnosť dali chorí ľudia?
Naposledy sa k súťažiacej veľmi dobre prihovoril v tomto zmysle v ČSMT Jaro Slávik, dievča má hlas dar od Boha, stredná škola žiadna, údajne ju živia rodičia. Čo jej bráni, aby chodila do školy?

A nie je to iba odčerpávanie štátnych prostriedkov, ale aj roznášanie infekčných chorôb, dnes je ich už kupodivu pomenej, ale ja týmto štatistikám neverím. Konkr. dg, o ktorej píšem nižšie mala oveľa vyšší výskyt v Čechách ešte za 1. ČSR.

Vieš si predstaviť, že by teraz tvoja rodina žila doma v normálnom štandarde ale s počtom uterákov a mydiel podľa počtu osôb v domácnosti v patričnej vzdialenosti od seba, aby sa nedotýkali, tú disciplínu, vydržať aspoň desať rokov i viac a žiť v neustálom strachu, že dg chytíš doma v priamej rodine?
Nehovoriac o MHD a inej doprave.
A chorý prežíval tak zo tri mesiace v nemocnici každý rok na infekčnom v izolácii ako tá posledná spodina? Nehovoriac o častých nepríjemných kontrolách počas roka?

Tých giet je na Slovensku ešte neúrekom. Len sa čudujem, prečo nikto z MVO sa k nim ešte nepresťahoval a nejde im príkladom.
Keď počujem o ich zaškolovaní v bežných školách, vždy mi príde toto na um a premýšľam, ako by som dokázala v dnešnej spoločenskej situácii ochrániť svoje dieťa práve pred takýmito spolužiakmi.

Vždy sa nájdu nástroje, ak sa chcú nájsť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výskyt tejto dg je vysoký ešte aj dnes v Afrike, Ázii, ... a množstvo aj iných, lekári dneška vedia svoje a "modlia" sa, aby tu niečo neprepuklo. Ale o tom sa, samozrejme, nepíše.
Preto tu vypisujem, aby žijúci popri týchto miestach ešte aj dnes dodržiavali všade vysokú osobnú hygienu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať