Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sa už bavíte o autách, ...https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-u...metropoli.html, aký má toto zmysel?
Riskantne sa vyvážať, nevyplácať mzdy, neodvádzať za za-cov poistné, to je také slovenské.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/tre...naozaj-mrezami
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
BXLmiami
Dnes ma rozčúlilo ráno Tesco-neviem čo majú za šibnutú vrchnosť,ale tí chudáci musia presťahovávať tovar do bezvedomia a ja nemám väčšiu radosť,ako ked hľadám každú blbosť po celom obchode.Vždy si poviem že už tam viac nepôjdem.
čo je to tesco?
Ani na trhu človek nevie, od koho čo človek nakúpi, tiež riziko, čo sa týka kvality.
Na donášky z Tesca však nedám dopustiť, pretože tak čerstvé neobité ovocie a zeleninu človek v obchode u nich nenájde. Skutočne prvotriedne, asi rovno zo skladu. Ostatné tovary detto. Nehovoriac o získaní času za nákup a cestu, neblúdiac po obchode a hľadaní tovaru, vyčkávania pri pokladniach. Proste bezstresový pohodlný nákup.
Neviem, prečo im vypadlo morčacie HU mäso, ale má ho Billa.
Nejde o to aká sieť ale zásadne chodím do predajne menšej lebo nemusím nabehať kilometre k nej a potom v nej a mám ju dve ulice od domu a predsa ktorá sieť je takmer v každej dedine? COOP
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

43485799_2116499011934441_6172887552278659072_n.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Nejde o to aká sieť ale zásadne chodím do predajne menšej lebo nemusím nabehať kilometre k nej a potom v nej a mám ju dve ulice od domu a predsa ktorá sieť je takmer v každej dedine? COOP
Jj... tiež máme také predajne... akurát je problém v tom, že majú úzke uličky. Istá pani - trochu objemnejšia v zadných partiách - sa zohla, aby si vzala tovar a pritom tou zadnou časťou tela zhodila všetko na protiľahlých policiach - to bol rachot, keď konzervy padali dole
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

stretli ste sa už s takýmito?
Zdravím všetci

na túto rumunskú a somálsku dobre organizovanú mafiu si dávajte veľký pozor,robia sa že sú nepočujúci a že potrebujú pomoc a podpisom súhlasíte že im dáte peniaze na pomoc nepočujúcim.Ibaže má to háčik,oni posunkový jazyk neovládajú,vedia hovoriť aj po česky aj slovensky,hovoria normálne ako zdraví ľudia,v okolí postávajú osoby ktoré ženu sledujú ako dáva hárok na podpisy a zbiera peniaze.Tie peniaze skončia vo vreckách týchto kriminálnikov na ich vlastné potreby,treba to šíriť a zdieľať aby sme nepodporovali a nekŕmili túto šikovne vycvičenú albánsku,rumunskú a somálsku mafiu.Ak ich stretnete,chyťte mobil a volajte políciu,Inak oni nikdy neprestanú a budú to potom robiť aj vo veľkom počte a vaše peniaze budú ich a zarobia takto milióny €
43245698_1729148347212211_9001205692303933440_n.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Terezia13
stretli ste sa už s takýmito?
Zdravím všetci

na túto rumunskú a somálsku dobre organizovanú mafiu si dávajte veľký pozor,robia sa že sú nepočujúci a že potrebujú pomoc a podpisom súhlasíte že im dáte peniaze na pomoc nepočujúcim.Ibaže má to háčik,oni posunkový jazyk neovládajú,vedia hovoriť aj po česky aj slovensky,hovoria normálne ako zdraví ľudia,v okolí postávajú osoby ktoré ženu sledujú ako dáva hárok na podpisy a zbiera peniaze.Tie peniaze skončia vo vreckách týchto kriminálnikov na ich vlastné potreby,treba to šíriť a zdieľať aby sme nepodporovali a nekŕmili túto šikovne vycvičenú albánsku,rumunskú a somálsku mafiu.Ak ich stretnete,chyťte mobil a volajte políciu,Inak oni nikdy neprestanú a budú to potom robiť aj vo veľkom počte a vaše peniaze budú ich a zarobia takto milióny €
Stretol - 2x.... ale pre nich to nedopadlo veľmô dobre..... mestská polícia si ich vystriehla a potom nasledovala štátna polícia... čo bolo ďalej - je vo hviezdach... ale dostali nejakú mastnú pokutu a zákaz vstupu do mesta.....


P.S. Len sa divím ľuďom, že na niečo také ešte skočia....
Naposledy upravil misoft : 14.10.18 at 20:24
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

malý výletík na Maltu..
74F54C1B-64E3-4DE0-8D39-1C527D7A66B0.jpg  
C8A2EABD-87E0-4A5B-AED0-625AF23CC90C.jpg  
78E8B0C8-9491-4D71-9020-ED02CFA0F091.jpg  
1/1
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe.... niekto na Maltu, niekto na
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
malý výletík na Maltu..
Vidím piesok dobrý, voda vyzerá byť čistá a vápno bolo aké?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Blížia sa voľby – kto je proti hazardu?
Brno ziadna herna(?), Vieden 1 herna, BA 99 herni.
http://zradili.com/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sa to vezme - Viedeň 100 herní.... BA je predmestie Viedne... a 1+99 = 100.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nahnevalo - uz druha tema ako zohnat pocitac bez penazi je zamknuta.
Misoft tam pisal pred 5 minutami, nestihol som tesne.
Pritom to bola zaujimava a uzitocna tema, vector 1992 sa vysvihol na spicu dobrych radcov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kuwa... takže tesne - tesne.... ešteže som mohol aj ja niečo poznamenať....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Terezia13
stretli ste sa už s takýmito?
Zdravím všetci

na túto rumunskú a somálsku dobre organizovanú mafiu si dávajte veľký pozor,robia sa že sú nepočujúci a že potrebujú pomoc a podpisom súhlasíte že im dáte peniaze na pomoc nepočujúcim.Ibaže má to háčik,oni posunkový jazyk neovládajú,vedia hovoriť aj po česky aj slovensky,hovoria normálne ako zdraví ľudia,v okolí postávajú osoby ktoré ženu sledujú ako dáva hárok na podpisy a zbiera peniaze.Tie peniaze skončia vo vreckách týchto kriminálnikov na ich vlastné potreby,treba to šíriť a zdieľať aby sme nepodporovali a nekŕmili túto šikovne vycvičenú albánsku,rumunskú a somálsku mafiu.Ak ich stretnete,chyťte mobil a volajte políciu,Inak oni nikdy neprestanú a budú to potom robiť aj vo veľkom počte a vaše peniaze budú ich a zarobia takto milióny €
Stretol - 2x.... ale pre nich to nedopadlo veľmô dobre..... mestská polícia si ich vystriehla a potom nasledovala štátna polícia... čo bolo ďalej - je vo hviezdach... ale dostali nejakú mastnú pokutu a zákaz vstupu do mesta.....


P.S. Len sa divím ľuďom, že na niečo také ešte skočia....
Takéto podobné pokusy o kontakt je vhodné riešiť tak, a je jedno o aké na verejnosti ide, robiť sa, že ste nepočujúci. Zatiaľ sa to osvedčilo. Nemusí sa nič vysvetľovať, ani okom mrknúť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
Blížia sa voľby – kto je proti hazardu?
Brno ziadna herna(?), Vieden 1 herna, BA 99 herni.
http://zradili.com/
Čím horšie, tým lepšie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Takéto podobné pokusy o kontakt je vhodné riešiť tak, a je jedno o aké na verejnosti ide, robiť sa, že ste nepočujúci. Zatiaľ sa to osvedčilo. Nemusí sa nič vysvetľovať, ani okom mrknúť.
Iným slovom - ignorovať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes dobre radia

Janka4110

Dobrý deň
10.01.09 13:26
Janka4110
RAda by som sa predstavila. Volám sa Jana a som rada že som našla poradu. Je to veľmi dobrá stránka a určite ju budem často využívať.

Posledná návšteva 14.04.14 16:05
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
korela
Takéto pokusy o kontakt je vhodné riešiť tak, robiť sa, že ste nepočujúci.
Prvykrat som to neodhadol a podpisal peticiu.
Druhykrat som ignoroval.
Tretikrat sa otocim aby mi nemohli citat z pier a poviem ze zavolam policiu.
Som presvedceny ze sa zazracne vylieci.
Naposledy upravil vicktor : 17.10.18 at 09:14
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mne chýba Kim Nand Buch :-))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Prvykrat som to neodhadol a podpisal peticiu.
Druhykrat som ignoroval.
Tretikrat sa otocim aby mi nemohli citat z pier a poviem ze zavolam policiu.
Som presvedceny ze sa zazracne vylieci.
Prvýkrát som sa pozrel na nich - Romuláni, alebo Rumuni - ignoroval som.
Druhýkrát som ich "nevidel" - a o 10m som zavolal MsP, s tým, aby prišli potichu a nenápadne.
Prišli - cca za 5min. Čapli ich "in flagranti" , zadržali, zavolali políciu, prišli za cca 5 min (hliadka akurát bola v okolí), zbalili ich..... Ale to som už písal - čo bolo ďalej, je vo hviezdach, ale od známeho som sa dozvedel, dostali zákaz vstupu do mesta.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať