Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...vysli dobre glazura sedi s prechadzajucou....robim si na keramike taniere...este sada hlbokych....+misky vsakovake...ale sefova zmenila.znacku glazur....stare vsetky zrusila
DSC_0514.jpg  
11 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pripomínam - zmena času!
44508711_1075431172620109_7635652915356499968_n.jpg  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

plastová ryža je HOAX okrem iného....a henten portál by som zakázala,ten google preklad mi trhá oči.
0 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kopretinka
plastová ryža je HOAX okrem iného....a henten portál by som zakázala,ten google preklad mi trhá oči.
...a ja že čo nového sem pricapím
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si prečítaj a pochopíš tú sprostosť o ryži.

https://manipulatori.cz/plastova-ryz...ny-nedokazane/

https://www.google.com/search?q=plas...t=firefox-b-ab
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

všetky pripomienky beriem ........ale ja som o plastovej ryži videla film, ale neviem či to vyrábali v Číne alebo vo Vietname
ďalší film som videla - bolo to natáčané v Nemecku, ako vyrábajú umelé prošuto, na ktoré sa nám zbiehajú slinky, takže neviem, či je to hoax
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Uz som link poslal manzelke. Teraz co?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možno ho zmaže ako nevyžiadaný a bude po probléme.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sledujem "novosti" v našom jazyku... Rím - eskalátor sa dal do "nekontrolovateľného" pohybu.... Ale čo bola príčina? Tlupa ruských futbalových fanúšikov začali na eskalátore skákať - a ten to nevydržal....
https://www.sport7.sk/137104/video-n...ov-cska-moskva
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Mne sa najviac páči slovo ,,samit" :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
:-)) Mne sa najviac páči slovo ,,samit" :-)
Mne zasa, keď zaznie v telke, citujem...." Pozrite si hajlaty zápasov "...kuwa, a oni dajú obyčajné zostrihy...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Blížia sa Dušičky... Mnohí spomínajú na svojich zosnulých blízkych... niektorí využívali "virtuálne" cintoríny, aby aspoň symbolicky položili sviečku.
Využívali!!! Už nevyužijú! Virtuálne cintoríny sú pozastavené. A dôvod? GDPR!!!
V iných štátoch zosnulých vyňali z účinnosti GDPR, Slovensko však NIE! Pohrebníctva majú dilému - dávať na náhrobné kamene dátumy? Veď sú to tiež osobné údaje.

Možno sa dočkáme aj tohto
GDPR.jpg  
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo:
Súd uznal, že právoplatným vlastníkom pozemkov je zubár Ján Franc.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tam v tých "prevodoch" pozemku bolo veľa nejasností a podrazov/podvodov. A doplatili na to zubár (lebo bez jeho vedomia prišiel o majetok) a mastný vlas, lebo prišiel o prachy. Otázne je, či on vedel o tých "presunoch".... Ale on má dosť prachov.... neubudne mu z toho.....
Ale prsty v tomto podivnom presune mal i Kataster.... a možno sa nebudem mýliť... najväčším podvodníkom v tomto bol konateľ AGRASu - Klimek! Jeho pomocníkom bol Siracký. Toto sú hlavní podvodníci. Tí by mali za to pekne sedieť.
Naposledy upravil misoft : 26.10.18 at 13:29
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Potešilo:
Súd uznal, že právoplatným vlastníkom pozemkov je zubár Ján Franc.
https://www.aktuality.sk/clanok/6361...campaign=cross
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V článkoch je toľko závažných hrubých chýb, že toto by bolo z nich najmenej. Nakoniec je to správne, zvykneme si.
https://jazykovaporadna.sme.sk/h/summit/4814/

Keď sme si zvykli na nové koncovky odvodené od vlast. podst. mien - názvy ulíc, trochu to trvalo, dnes už nikde nepočujem Trenčanská ul., Nitranská ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zrejme aj sudcovia už majú dosť opakujúcich sa tých istých prípadov. Svoje vedia ľudia, čo s tým pracujú.
Notári, kataster ... a to pri prípadoch, kde by to najmenej očakávali. Resp. vôbec.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Zrejme aj sudcovia už majú dosť opakujúcich sa tých istých prípadov. Svoje vedia ľudia, čo s tým pracujú.
Notári, kataster ... a to pri prípadoch, kde by to najmenej očakávali. Resp. vôbec.
Sudcovia by mali predovšetkým pojednávať, teda súdiť...
Sudcovia by nemali do súdnej siene vnášať politiku.

V súvislosti s poniektorými " súdnymi rozhodnutiami - rozsudkami " našich súdov by som bol jednoznačne za právo precedensu.

Poznámka :
Ku Kiskovi sa nevyjadrujem...tabak Taras Buľba je chutnejší ako on.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako niekto môže voliť človeka, ktorý má vytlačené na čele, že nejde o budúceho štátnika. Človeka, ktorý sa prejavuje v predvolebných diskusiách arogantne a vyjadrujúci istotu výsledku volieb, ktoré sa nezlučujú s jeho osobným vyžarovaním.
A predovšetkým s dosť čitateľným CV.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ako niekto môže voliť človeka, ktorý má vytlačené na čele, že nejde o budúceho štátnika. Človeka, ktorý sa prejavuje v predvolebných diskusiách arogantne a vyjadrujúci istotu výsledku volieb, ktoré sa nezlučujú s jeho osobným vyžarovaním.
A predovšetkým s dosť čitateľným CV.
Hmmmm.... divné konštatovanie....
Takže sa rodia deti so znamením na čele "POLITIK" a deti so znamením "NIE POLITIK" .... Čítaš vôbec, čo si napísala? Chceš tým naznačiť, že sú deti geneticky predurčené na politiku a deti geneticky predurčené len na robotu?

Zamysli sa nad tým, čo si napísala za kravinu!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať