Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Ako niekto môže voliť človeka, ktorý má vytlačené na čele, že nejde o budúceho štátnika. Človeka, ktorý sa prejavuje v predvolebných diskusiách arogantne a vyjadrujúci istotu výsledku volieb, ktoré sa nezlučujú s jeho osobným vyžarovaním.
A predovšetkým s dosť čitateľným CV.
Hmmmm.... divné konštatovanie....
Takže sa rodia deti so znamením na čele "POLITIK" a deti so znamením "NIE POLITIK" .... Čítaš vôbec, čo si napísala? Chceš tým naznačiť, že sú deti geneticky predurčené na politiku a deti geneticky predurčené len na robotu?

Zamysli sa nad tým, čo si napísala za kravinu!
Kedže si v reakcii uviedol aj deti, je mi jasné, že si ma vôbec nepochopil. Čo majú deti s kandidatúrou spoločné? Nereálna reakcia.
Na reč tela, rétoriku a obsah výrokov sú na scéne určite povolanejší ako ja, stačí ľudí prirodzene vnímať.
Viem, čo som napísala.
Ak takto triedi, vyberá kandidátov a volí ich väčšina obyvateľov, čo dodať.

Ja tvoje príspevky nehodnotím takýmto spôsobom. Kravinu si napísal ty a to poriadnu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Kedže si v reakcii uviedol aj deti, je mi jasné, že si ma vôbec nepochopil. Čo majú deti s kandidatúrou spoločné? Nereálna reakcia.
Na reč tela, rétoriku a obsah výrokov sú na scéne určite povolanejší ako ja, stačí ľudí prirodzene vnímať.
Viem, čo som napísala.
Ak takto triedi, vyberá kandidátov a volí ich väčšina obyvateľov, čo dodať.

Ja tvoje príspevky nehodnotím takýmto spôsobom. Kravinu si napísal ty a to poriadnu.
Aha - takže niekto vyzerá ako praštený, vyjadruje sa ako horehronský bača - tak tento nemôže byť politik, lebo to má "na čele napísané".
A iný - vyjadruje sa uhladene, vyzerá inteligentne - tak tento môže byť politik, lebo to má "na čele napísané".

Tak sa pozri niekedy na televíznu obrazovku, keď sa tam producírujú politici. Vyzerá uhladene, vyjadruje sa uhladene - a pritom je to (možno) riadny hajzel.....
Ale to vystupovanie, ktoré pôsobí na bežných ľudí - to je práve ich prostriedok, ako ľudí ogabať. Žiaľ - mnoho ľudí už nevidí to, čo BOLO, ako ich ten, či onen politik ojebabral, oni počúvajú to, čo im dá, ponúkne, nasľubuje....
Dobrým politikom môže byť aj nejaký ONÝ z Hornej Dolnej, ak sa mu dá možnosť ukázať, čo vie. A naopak, zlým politikom môže byť aj HENTEN s desiatimi titulmi pred menom a desiatimi titulmi za menom a pritom je to truľo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
korela

.... stačí ľudí prirodzene vnímať.
A iný - vyjadruje sa uhladene, vyzerá inteligentne...

Tak sa pozri niekedy na televíznu obrazovku, ...
Ono stačí kľudne na monitor ... a otvoriť si Poradu...a myslím si, že som dosť vnímavý.
Kto vie, ten vie...kto chápe význam skrytý, ten vie.


P.S.:
...ja viem...ja som čierna ovca Porady.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Nandrolon
Potešilo:
Súd uznal, že právoplatným vlastníkom pozemkov je zubár Ján Franc.
https://www.aktuality.sk/clanok/6361...campaign=cross
Potešilo ?

Nuž sa veľmi (skoro) netešte.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niečo v štýle, dobrý politik síce nie som, ale obchodník áno? To by šlo. Teda samozrejme o.i.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Kedže si v reakcii uviedol aj deti, je mi jasné, že si ma vôbec nepochopil. Čo majú deti s kandidatúrou spoločné? Nereálna reakcia.
Na reč tela, rétoriku a obsah výrokov sú na scéne určite povolanejší ako ja, stačí ľudí prirodzene vnímať.
Viem, čo som napísala.
Ak takto triedi, vyberá kandidátov a volí ich väčšina obyvateľov, čo dodať.

Ja tvoje príspevky nehodnotím takýmto spôsobom. Kravinu si napísal ty a to poriadnu.
Aha - takže niekto vyzerá ako praštený, vyjadruje sa ako horehronský bača - tak tento nemôže byť politik, lebo to má "na čele napísané".
A iný - vyjadruje sa uhladene, vyzerá inteligentne - tak tento môže byť politik, lebo to má "na čele napísané".

Tak sa pozri niekedy na televíznu obrazovku, keď sa tam producírujú politici. Vyzerá uhladene, vyjadruje sa uhladene - a pritom je to (možno) riadny hajzel.....
Ale to vystupovanie, ktoré pôsobí na bežných ľudí - to je práve ich prostriedok, ako ľudí ogabať. Žiaľ - mnoho ľudí už nevidí to, čo BOLO, ako ich ten, či onen politik ojebabral, oni počúvajú to, čo im dá, ponúkne, nasľubuje....
Dobrým politikom môže byť aj nejaký ONÝ z Hornej Dolnej, ak sa mu dá možnosť ukázať, čo vie. A naopak, zlým politikom môže byť aj HENTEN s desiatimi titulmi pred menom a desiatimi titulmi za menom a pritom je to truľo.
- Ja som nespomínala typológiu.
- TV spravodajstvo nesledujem.
- Na čele napísané = zjavné, do očí bijúce, očividné.
- Ja tu roky spomínam, že som neutrál, dúfam, že sa nedomnievaš, že tu horlím za Fica.
- Všetci sľubujú.
- Mali sme aj rodáka z Medzeva, nerozlišujem, kto sa kde narodil.
- Súhlas, tituly nemusia nič niekedy znamenať, ale pracovná prax áno. Preto CV je dosť dôležité. Dôležité pre jeho obsah. Napr. Krnáčovej na wiki.
- Nebudeme predsa spomínať Jurka, Majka ... s kelňou, to je už hádam za nami.
- A predkladateľov návrhov zákonov mať v merku. No, ale ministrov si poddaní vyberať nemôžu.
.
Pobavilo: "Dobrým politikom môže byť aj nejaký ONÝ z Hornej Dolnej, ak sa mu dá možnosť ukázať, čo vie."
To ako ideme do lotérie? Dobrý fórik. Ja si všímam skôr jeho minulosť, čo dosiahol a hlavne v čom.

P.S. V tej medzevskej manufaktúre som bola o 30 r. skôr ako vrcholné štátnické návštevy. Už vtedy to bol skanzen.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
korela
Ako niekto môže voliť človeka, ktorý má vytlačené na čele, že nejde o budúceho štátnika. Človeka, ktorý sa prejavuje v predvolebných diskusiách arogantne a vyjadrujúci istotu výsledku volieb, ktoré sa nezlučujú s jeho osobným vyžarovaním.
A predovšetkým s dosť čitateľným CV.
Hmmmm.... divné konštatovanie....
Takže sa rodia deti so znamením na čele "POLITIK" a deti so znamením "NIE POLITIK" .... Čítaš vôbec, čo si napísala? Chceš tým naznačiť, že sú deti geneticky predurčené na politiku a deti geneticky predurčené len na robotu?

Zamysli sa nad tým, čo si napísala za kravinu!

Misoft, precitaj jej prispevok este raz s chladnou hlavou, ona fakt nepisala nic o detoch
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neprebehla som denníky, tak keby to niekto uverejnil, bude to aj tu.
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=JJwjfVqmSGc
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
43756794_1976565342382777_4170763103861997568_n.jpg  
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Jedna uzivatelka nebude rada...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nandrolon
buchač
Jedna uzivatelka nebude rada...
To si myslel mňa? Ktoré sa pretáčajú kľúčikom - nástenné, aby som sa niekde nezgelila zo stoličky mi popretáčala včera mládež. Baterkové ovládam a elektrické jedny ovládam, už sú nastavené a u druhých budem čakať na polnoc, ak nezabudnem vytiahnuť zo zásuvky a nanovo zasunúť, tie som sa nenaučila nastaviť. A niektoré sa nastavili samé. Idem kuknúť, čo urobil babkovský mobil, či sa pretočil sám
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babka - ježibabka
Nandrolon
buchač
Jedna uzivatelka nebude rada...
To si myslel mňa?
Nie babik...Nandy je vysadený na niekoho iného.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

babka - ježibabka
Nandrolon
buchač
Jedna uzivatelka nebude rada...
To si myslel mňa? Ktoré sa pretáčajú kľúčikom - nástenné, aby som sa niekde nezgelila zo stoličky mi popretáčala včera mládež. Baterkové ovládam a elektrické jedny ovládam, už sú nastavené a u druhých budem čakať na polnoc, ak nezabudnem vytiahnuť zo zásuvky a nanovo zasunúť, tie som sa nenaučila nastaviť. A niektoré sa nastavili samé. Idem kuknúť, čo urobil babkovský mobil, či sa pretočil sám
Nie. Teba si velmi vazim. Niekolkokrat si mi pomohla.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

neviem posúdiť, či je to pravda, ale to sem prilepím - pre istotu
http://tofakt.sk/v-cesku-a-na-sloven...M489H6A-4uZCx4
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Terezia13
neviem posúdiť, či je to pravda, ale to sem prilepím - pre istotu
http://tofakt.sk/v-cesku-a-na-sloven...M489H6A-4uZCx4
Technicky - je to možné......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

neviem posudit, ci je ocenenie opravnene, nelyzujem a dokonca ich "nemam rada" pre tu jazvu, na ktoru sa musim pozerat, vid foto v clanku

https://style.hnonline.sk/cestovanie...sveta-rebricek
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skiresort.info - ak to títo hodnotia, tak asi hej. Oni len tak - hala-bala - ocenenia nedávajú.
Čo sa tej "jazvy" týka - nie jedno stredisko je takto zjazvené - niektoré i viac.
Oni hodnotia kvalitu zjazdoviek, zabezpečenie zjazdoviek a servisu okolo toho.
Na druhej strane - toto hodnotenie bolo pred troma rokmi (2015), teda hodnotenie stavu z 2014!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
korela Pozri príspevok
... trochu to trvalo, dnes už nikde nepočujem Trenčanská ul., Nitranská ...
Tak choď do TN okolia. Samozrejme že budeš počuť Trenčanská.
Mne sa oveľa viac páči Brnenská alebo Herľanská než Brnianska, Herlianska.
Takisko Čabajská klobása a nie Čabianska.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...rite-si-video/

Po prečítaní ?
Ešte väčší manager (debil), ako som dúfal..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je to "fantasta"..... na poštách zaviedli tie oné.... systémy a kuwa, načakáš sa dlhšie, ako predtým. Predtým si sa postavil do šóry, pekne postupovalo (vedel si,kedy prídeš na rad), vybavil si a odišiel. Dnes? Ideš podať napr. balík - vytlačí ti číslo B567 a čakáš. V balíkovej priehradke medzitým sleduješ, ako vyvolávajú Z021, A254, P365, Z147...... ale tvoje číslo s balíkom nikde - pritom si sám s balíkom na celej pošte! Ale hlavé je, že tam vybavuje rekomandá, vydáva nejaké oné, prijíma iné, medzitým musí bežať niekde do zadu, aby niečo vyhľadala, potom donesie, ďalšie číslo, opäť niekam cvála... Absolútne NESYSTÉMOVÉ - bordel, zmätok, zdržania.
A on chce pre každý panelák osobitný balíkobox. On "počíta", že už sa bude doručovať elektronicky... Bisťu.... keď ani kuriér sa niekedy neozve, len hodí lístoček do schránky (lepší prípad), alebo ti len SMS pošlú. A občan - plať za "doručenie"..... a často sú to zásielky na dobierku, do vlastných rúk, urgentné... občan - máš lístoček v schránke, utekaj na POŠTU, zober si lístok a ČAKAJ 5-10-15 minút, než sa dostaneš k okienku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať