Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua, kua!
Moja 3/4 si chce dať preplatiť výdavky v ZP. Dostala nedávno tie prihlasovacie údaje - takže som jej pripravil sken bločku - prihlasuje sa - ID poistenca = OK, heslo = OK, PIN - chybný. Kontrolujeme, podľa dodaného papiera zadávame - neplatné.
Skúšam na seba - zadám ID = OK, zadám heslo = neplatné . Dám obnovu hesla, vytvorím nové, znova prihlásenie - ID = OK, heslo = OK, PIN = OK. Odhlásim sa, skúsim moju 3/4 - ako predtým. Skúsim seba a odrazu PIN nesedí.

Synátor toto robil pred cca 12-timi dňami - taktiež prvýkrát to nešlo, potom ho pustilo. Neviem, čo to majú za systém.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vallo sľubuje stavebného ombudsmana, nové linky MHD aj 10-tisíc stromov
https://spravy.pravda.sk/komunalne-v...0-000-stromov/

Z diskusie :
V osobe stavebného ombudsmana akurát Vallo prichystal niekomu Z PENTY teplý flek aby sa zavďačil PENTE za podporu vo voľbách. Budú to ďalšie zbytočne vyhodené peniaze pre funkciu ktorá nemá zmysel. Ešte nie sú ani 3 dni po voľbách a Vallo sa už vyfarbuje. "Blaváci" tešte sa. Zvolili ste si ďalšieho pravicového lotra.
----------------------------------

Sľubuje ? Ako to bolo s Ficom ?
Nikto nevie toľko splniť ako Fico sľúbiť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
----------------------------------

Sľubuje ? Ako to bolo s Ficom ?
Nikto nevie toľko splniť ako Fico sľúbiť.
Na to sa vraví: Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.... Asi takto....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Vallo sľubuje stavebného ombudsmana, nové linky MHD aj 10-tisíc stromov
https://spravy.pravda.sk/komunalne-v...0-000-stromov/

Z diskusie :
V osobe stavebného ombudsmana akurát Vallo prichystal niekomu Z PENTY teplý flek aby sa zavďačil PENTE za podporu vo voľbách. Budú to ďalšie zbytočne vyhodené peniaze pre funkciu ktorá nemá zmysel. Ešte nie sú ani 3 dni po voľbách a Vallo sa už vyfarbuje. "Blaváci" tešte sa. Zvolili ste si ďalšieho pravicového lotra.
----------------------------------

Sľubuje ? Ako to bolo s Ficom ?
Nikto nevie toľko splniť ako Fico sľúbiť.
Čítala som jeho volebný program, slubuje záchytné parkoviská mimo centier. Len kolkým Bratislavčanom sa bude chcieť cestovať MHD ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Čítala som jeho volebný program, slubuje záchytné parkoviská mimo centier. Len kolkým Bratislavčanom sa bude chcieť cestovať MHD ?
Tým, čo náhodou nemajú auto, študentom, dôchodcom.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
veronikasad
Čítala som jeho volebný program, slubuje záchytné parkoviská mimo centier. Len kolkým Bratislavčanom sa bude chcieť cestovať MHD ?
Tým, čo náhodou nemajú auto, študentom, dôchodcom.....
Tí si čo na tom parkovisku odstavia ?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No práve - veľké NIČ .
A tí z okolitých dedín - predsa nebude čakať na šalinu, vlak, keď pod oknom má štvorkolesového tátoša, najlepšie veľké SUV....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
No práve - veľké NIČ .
A tí z okolitých dedín - predsa nebude čakať na šalinu, vlak, keď pod oknom má štvorkolesového tátoša, najlepšie veľké SUV....
on chce, aby toho tátoša odstavili na záchytných parkoviskách a pokračovali MHD ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - bola by to dobrá myšlienka... istotne by počet vozidiel klesol... ale len do času, keď po práci príde na záchytné parkovisko a nájde auto vykradnuté, rozbité, alebo len prázdne miesto. Tu to už asi nemá domyslené... čo AK sa toto stane? A potom tí cezpoľní jeho ideu okamžite zavrhnú a bude všetko po starom.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
No - bola by to dobrá myšlienka... istotne by počet vozidiel klesol... ale len do času, keď po práci príde na záchytné parkovisko a nájde auto vykradnuté, rozbité, alebo len prázdne miesto. Tu to už asi nemá domyslené... čo AK sa toto stane? A potom tí cezpoľní jeho ideu okamžite zavrhnú a bude všetko po starom.
Ako poznám Bratislavčanov, vrátane mojich dcér, nedávam tomu veľku šancu. A to som vobec nemyslela na prípady o ktorých píšeš, ale o pohodlnosti ... Vozia autami deti do škôl, škôlok ...
A parkovanie pred činžiakmi to vôbec nevyrieši.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
misoft
No - bola by to dobrá myšlienka... istotne by počet vozidiel klesol... ale len do času, keď po práci príde na záchytné parkovisko a nájde auto vykradnuté, rozbité, alebo len prázdne miesto. Tu to už asi nemá domyslené... čo AK sa toto stane? A potom tí cezpoľní jeho ideu okamžite zavrhnú a bude všetko po starom.
Ako poznám Bratislavčanov, vrátane mojich dcér, nedávam tomu veľku šancu. A to som vobec nemyslela na prípady o ktorých píšeš, ale o pohodlnosti ... Vozia autami deti do škôl, škôlok ...
A parkovanie pred činžiakmi to vôbec nevyrieši.
Veronka...takáto myšlienka má dosť malú - skoro mizivú šancu.
Blava nie je prvým mestom, čo by také niečo chceli urobiť. Dokonca KE už hlavné mesto v tejto blbosti predbehli.
Čo Blava a či KE...ale s takým niečim nejak nepochodili ešte ani len na to Západe.

Ale ako sľubotechna sa hento vždy hodí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To môže fungovať len vtedy, keď MHD funguje ako hodinky, čo sa o bratislavskej nedá povedať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
To môže fungovať len vtedy, keď MHD funguje ako hodinky, čo sa o bratislavskej nedá povedať.
A prečo sa to nedá povedať?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako som len dúfala, kto začne riešiť výsledok volieb v BA. :-)))
Osobne som nesmierne šťastná, že v prvom rade ich nevyhral Mika, nech sa i naďalej motá v oblasti, ktorej sa venoval doteraz. A ešte ako sa pekne morálne vyfarbil s verejnou snahou odobrať voličov Mrvovi. No, fuj! Za ním už boli viditeľné výsledky z predchádzajúceho starostovania.
Už tam bolo dosť amatérov od 89 aj s hlav. architektmi mesta.
Doteraz som mala prácu, prečítala tému aj škôlkára, možno bude zajtra čas reagovať.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
veronikasad
Čítala som jeho volebný program, slubuje záchytné parkoviská mimo centier. Len kolkým Bratislavčanom sa bude chcieť cestovať MHD ?
Trochu chybna uvaha aby bratislavcania isli autom na predmestie, tam odparkovali a vratili sa spat. Po robote zasa naopak - tak si to predstavujes?

Inak ta okiadzana MHD nie je az taka zla, ale nadavat a frflat je ludske.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vicktor
veronikasad
Čítala som jeho volebný program, slubuje záchytné parkoviská mimo centier. Len kolkým Bratislavčanom sa bude chcieť cestovať MHD ?
Trochu chybna uvaha aby bratislavcania isli autom na predmestie, tam odparkovali a vratili sa spat. Po robote zasa naopak - tak si to predstavujes?

Inak ta okiadzana MHD nie je az taka zla, ale nadavat a frflat je ludske.
Nie som Bratislavčanka, tak ako si to teda predstavuje nový p. primátor ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
veronikasad
Nie som Bratislavčanka, tak ako si to teda predstavuje nový p. primátor ?
Ze na zachytnych parkoviskach auta odstavia NEbratislavcania.
Naposledy upravil vicktor : 13.11.18 at 13:21
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Veď príď *****ko. Adresa je pravá. Ani vrtulník ti nepomôže.
Nič si z toho nerob..... On ten úbožiačik ani nevie, že ty si tu už 6 rokov a viacerí vedia rozoznať vlado 33 a vlado33 (bez medzery) - ten druhý je viacnickový troll (a zároveň je to ten troll známy aj ako Dragonit, amstrad......... a ďalšie pri**bané nicky).
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

misoft
vlado 33
Veď príď *****ko. Adresa je pravá. Ani vrtulník ti nepomôže.
Nič si z toho nerob..... On ten úbožiačik ani nevie, že ty si tu už 6 rokov a viacerí vedia rozoznať vlado 33 a vlado33 (bez medzery) - ten druhý je viacnickový troll (a zároveň je to ten troll známy aj ako Dragonit, amstrad......... a ďalšie pri**bané nicky).
Ja viem, mrzí ma, že sa musím takto vyjadrovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neviem co bolo vcera...moj chlap isiel z roboty 5-6km dom..hodinku 10minutiek....silne pochybujem,ze tu nieco pomoze...u mna sa uvazovalo,ze zachyt by bol pri ruzinovskom..teraz tusim vrakunskom cintorine....len to by aj mhd musela byt ina....ludia by sa nepomestili....u mna iba trolejbusy a minimum busov...o castiach kde sa da dostat..ani nehovorim....ked ma niekto 1000x prestupovat a v robote kde zaparkovat mhd nepojde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať