Zavrieť

Porady

IP kamera a prislusenstvo

Zdravim, vedel by mi niekto pomoct po castiach co vsetko potrebujem na IP kamery? Ja navrhnem. co asi chcem a ty povies. nie alebo ano. dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 27.08.18 at 07:57 Dôvod: zrozumitelnost
5 komentárov     zbaliť
misoft IP kamera - široký pojem. Kde, za akým účelom, ako "viditeľná" v sieti (pre domáce použitie, alebo web kamera).... ty chceš a my máme písať, čo potrebuješ? Nezmýlil si si Poradu s projektovou kanceláriou? S nejakou firmou?
Najskôr si vyhľadaj a preštuduj niečo o sieťach, IP adresách, smerovaní, IP kamerách, legislatíve ... a potom sa môžeme baviť, až budeš mať v hlave aspoň základy.
hugocer https://www.aliexpress.com/store/pro...ceBeautifyAB=0

Ktory typ odporucas? Vedla obrazku su moznosti ide mi hlavne o typ ci H265 4MP. automaticky zoom. alebo H265 4MP 48v POE. alebo. H265 4MP toom 48v.
hugocer Mam predstavu. kameru. napajanie. cez siet. kabel. a ukladanie niekde. na server A chcem ist. najpr. od kamery. postupne redorder ....
lubko6394 A nebolo by najlepšie aby si jasne definoval čo vlastne chceš ? Začni tým čo vlastne chceš snímať a na čo má záznam slúžiť !
hugocer vlastny pozemok chcem snimat vonku to je dvor a zahrada z domu smerom na branu je cca 15m kamera. by bola na dome. a potom smer na zahradu cca 25 -30m. 3 kamery
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Dávaš tu linky na AliExpress, tak ja osobne z vlastnej skúsenosti by som odporučil tam IP kamery nekupovať.
    Objednával som tam 3 rôzne kamery od troch predajcov, ani jedna nezodpovedala parametrom, ktoré mala v popise. Jednu som poslal naspäť, druhá sa používa, ale bez zvuku, i keď zvuk mala mať podľa popisu, a tretia je v krabici na poličke, lebo nie je kompatibilná s mojim NAS, i keď podľa popisu mala byť, a keby som ju posielal naspäť, ešte zaplatím aj poštovné.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hugocer Zdravim, čo myslite. sietovy kabel?
    lubko6394 2x RJ45
    hugocer Ja nepotrebujem kabel teraz ale. aky typ kamery je vyhodny ked. tomu rozumiete
    https://www.aliexpress.com/store/pro...ceBeautifyAB=0
    hugocer Chcem poradit. aky typ kamery. je vyhodnejsi. na.
    https://www.aliexpress.com/store/pro...ceBeautifyAB=0

    Jedna sa hlavne o H265 4MP. automaticky zoom. alebo H265 4MP 48v POE. alebo. H265 4MP toom 48v. Moja predstava je kamera IP. kabel. rekorder aj na externy server.
    vicktor Nie si truhlik? Stale opakujes to iste, ale neodpovies na otazku co s tou kamerou chces snimat - interier, exterier, odosielat carovanie o vniknuti, ... kvalita zaznamu, ...
    lubko6394 Takto to nejde. Musíš hľadať súčasne kameru a aj rekordér ktorý signál uloží. Môže sa ale stať že to čo si vyberieš nebude spolu spolupracovať. Otázne je aj to PoE či pôjde od rekordéru 3x alebo na 1 x s tým že PoE bude v blízkosti kamier...
    hugocer cely set nechcem kupovat naraz z dovodu ze by som clo a dph. platil ale chcem od jednej znacky. vsetko a moja predstva je ze poe. bude pri rekordery a kamera. bude od rekoredera vzdialena. najviac. 30-35 m a poe je aj samostane. na kazdu kameru a aj nejake. zdruzen e. t.j. viac. Ja by som chcel teraz minimalne 4 kamery s moznostou dalsej do buducnosti 5. to je ze rekorder minimalne 8 kanalovy a preto chcem poradit. co a aku kameru nechcem 1 megapixelovu
      zbaliť

    IP kamera a prislusenstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.