Zavrieť

Porady

Je možné otvoriť šifrovaný výpis z banky bez hesla?

Neviem aké som si dala a neviem otvoriť výpis OTP. Pýta heslo a ja netuším aké bolo a zaujímavé, že roky nepýtal žiadne heslo. Dá sa to heslo nejako obísť?
Som dobrá, že. Pridala by som smajlíka, ale neviem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak by to bolo možné tak je to zbytočné ... pozri si v internetbankingu či si ho tam nevieš zmeniť, resp. odstrániť pre budúce výpisy ... stiahni si výpis priamo v IB ... ak to nejde tam, tak kontaktuj banku
    bodliak Nie je to nemožné. Len to bude dlho trvať.
    avalik tak som sa zle vyjadrila ... pre beznych ludi je to nemozne

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie je to uplne nemozne, ale musela by si mat dobry rozsifrovavac hesiel, co asi tazko zozenies ci vyrobis

    Da sa ale heslo na pobocke (a mozno aj cez IB) zmenit a dat si zaslat vypis po zmene este raz. Pride uz s novym heslom.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ je to výpis, ktorý zasiela banka elektronicky - ten je šifrovaný (dá sa to dešifrovať, ale na to je potrebná poriadna mašina a veľa času). Pokiaľ si si nezažiadala o heslo - vyžiadaj si v banke. Vzhľadom k tomu, že tieto výpisy patria pod bankové tajomstvo, pri aktivácii tejto služby sa v žiadosti nastavuje vlastné užívateľské heslo na "odomknutie" súboru s výpisom.
    Inak - takéto výpisy sa už dávno zasielajú šifrované. Ja ich z mojej banky takto dostávam už 2 roky a sú zaheslované heslom, ktoré som si sám určil.
    Naposledy upravil misoft : 10.09.18 at 22:11

    Je možné otvoriť šifrovaný výpis z banky bez hesla?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.