Zavrieť

Porady

Spray na sršne - názov a skúsenosti

v zahradk.potrebach je dostat kupit taky velky sprej-zelenej farby, nazov neviem, je original na srsne - a oplatilo sa....len nastriekat z urcitej vzdialenosti a je po nich....

Mal by som obrovskú prosbu. Situácia je dosť vážna a sršňov tohto roku nadmieru.Je možné spomenúť si na niečo bližšie ohľadne toho prípravku, ktorý bol účinný ako Ste popísali proti sršňom? V záhradkárskych potrebách som nič podobné nenašiel.
Ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil Dav : 16.09.18 at 08:42
3 komentárov     zbaliť
misoft Ujo Gúgeľ má dovolenku?
http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html
Kto má čítať tie litánie tam hore?
Dav Už je názov lepší?
misoft Už dáva zmysel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    mali sme veľké hniezdo sršňov a použili sme Mortein - vyskúšané, zaberá okamžite, manžel ich striekal pri vyletovaní z hniezda bez ochranných rukavíc a sršeň pri postriekaní nestihol ani zareagovať a išiel k zemi

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Inak je to pravda s tým premnožením, u mňa celkom zožrali kôru na mladých výhonkoch orgovánu, minimálne 20 na jednej hromade

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Vsak to maju v kazdej drogerii. ak by nahodou nemali prave na srsne, kup na osy, na lietajuci hmyz, na mravce, proste hocico.

    Spray na sršne - názov a skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.