Zavrieť

Porady

Nádražie Wien

Mám ísť do Wiedne vyzdvihnúť dceriných známych ktorí majú prísť vlakom zo Salzburgu do Viedne, sú to Američania, mali by prísť na stanicu Kaiserbernsdorf. Rýchlik má prísť na letisko do Schwechatu a tam majú prestúpiť do toho Kaiserbernsdorfu. Tak ma napadlo že č ich môžem vyzdvihnúť na tom letisku, na letisko tam občas chodím pre dceru, no nikdy som tam nevidel stanicu ani koľaje na mape nevidím. Pozná to tam niekto? Ako by som tam našiel tú stanicu? Vyhovovalo by mi menšie nádražie lebo ja ich nepoznám, mám iba fotky v mobile a anglicky viem akurát tak hlášky z počítača, nainštalovať niečo v angl. a tak.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Či na Schwechate stoji rychlik zo Salzburgu, neviem. Ale lokalka do Wolfsthalu odchadzala z podzemia, islo sa tam okolo predajne Billy na starom terminali... Este chodi CAT do centra, ale to je ina stanica, to sa Ta netyka.

    Pozrel som, a chodi... ÖBB fährt von Salzburg direkt zum Flughafen Wien.
    Naposledy upravil bodliak : 18.09.18 at 11:18

    vicktor je teraz online vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Na letisku je zeleznicna stanica v podzemi, lahko najdes. Vstup je aj z vnutornej haly, aj zvonka kusok od Kurz parkoviska najblizsieho od starych priletov. Bude dobre ich prehovorit. Rychlik zo Salzburgu tam ma konecnu.
    Kaiser... som este nepocul, ale na mape je to na predmesti Viedne.
    Dost cudne odviezt sa na letisko a potom naspat, to uz by som skor pochopil ze vystupia / prestupia na Haupt stanici.
    Ako to ze nevidis stanicu na mape? Hla, kusok od Parkhausu 4.
    https://www.google.sk/maps/place/Kai....4615303?hl=sk

    https://www.google.sk/maps/@48.12108...0!8i5120?hl=sk
    Naposledy upravil vicktor : 18.09.18 at 12:23

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tam, kde su prilety je taka nizka budova, kolaje su pod zemou. Ja by som toho sprostredkovatela poziadala o to, aby ich navigoval k nejakemu znamemu bodu na letisku, bud k tomu hotelu alebo az k Bille, ktora je vonku. Tam sa lahko pockate.
    bodliak Hotel NH je idealny treffpunkt. Lahko sa k nemu pride, je kde zastat a nechat ich nastupit, ak je zima, vlezu dnu za dvere hotela.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.