Zavrieť

Porady

Skončenie pracovného pomeru a PN

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť v mojej situaci, momentálne som dostala výpoveď k dnesnemu dátumu dohodou z oboch strán . Ale aj tak zajtra chcem ísť na pn, je potrebné sa hlásiť na úrade práce či nie keď už mám skončený pracovný pomer ale som v ochrannej lehote. Ďakujem vám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    počas DPN je zbytočné chodiť na UPSVaR - nezaevidujú ťa.
    Môžeš (ale nemusíš) sa najskôr ísť zaevidovať na UPSVaR - a až potom k lekárovi - veď nemôžeš vedieť ani, či ťa vypíše ?? - či? (chcieť nestačí - treba dôvod na DPN☺)
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anavi66 Vypísať ma vypíše lebo som tehotná a už minule sme sa s ním o tom rozprávali, len som si nebola istá ci je potrebne sa hlásiť na úrade práce, a ci si treba niečo doplatiť keďže už nebudem zamestnancom rovno po pn pôjdem na MD
    veronikasad Preco si súhlasila s ukoncenim pracovneho pomeru dohodou? Mas narok na davku v nezamestnanosti?
    anavi66 Sme sa tak dohodli odstupne by som nedostala nakoľko firma je v krachu a v dlhoch. Mam nárok ale podporu si nechcem teraz míňať, preto chcem ísť na pn
    veronikasad Doporucujem ist sa najskor zaevidovat na UP a az potom k lekárovi...
      zbaliť

    Skončenie pracovného pomeru a PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.