Zavrieť

Porady

Odoslanie formulara vseobecne podanie

Dobry den,
prosim vas, prvy krat vyplnam vseobecne podanie a po jeho vyplneni online nevidim moznost odoslat.
(prehliadac Safari aj Chrome). Dohodu s DU mam hotovu, som prihlasena.
Dakujem pekne za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    vľavo, Podať EZ-ou..
    Naposledy upravil Žabinka : 12.10.18 at 13:41
    Bez názvu.jpg  
    Bez názvu1.jpg  
    1/1
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    eiv vlavo nevidim nic, ziadne EZ-ou tam nie je.
    Žabinka tak nie si prihlásená, alebo nie si správne prihlásená..
    eiv musim sa prihlasit cez citacku? nestaci pomocou ID pridelenym na urade v tej dohode? dakujem, uz som zufala...
    Žabinka stránka FS, vpravo hore prihlásiť, nové okno prihlásiť Identifikátor a heslo, až potom si nájdeš formulár, vyplníš, odošleš EZ-ou.. postupovala si takto?
    eiv ano ale ten formular som ani neviem ako nasla, teraz spatne ho uz neviem najst. vies mi prosim napisat cestu? proste nikde tam nevidim to Vseobecne podanie, vdaka
    eiv a ten formular ktory som nasla je oranzovy, nie zeleny..
    Žabinka veď píšem že to nemáš dobre..
    FS-prihlásenie Identifikátor a heslo- Katalóg formulárov-v tabuľke Správa daní- Podanie pre FS - Správa daní - Všeobecné podanie pre Finančnú správu Slovenskej republiky - Všeobecné podanie*- Správa daní
    Žabinka doplnila som obrázok..
    eiv robim to teraz tak, ale ked nastavim v tabulke Podanie pre FS - sprava dani, tak mi to dalej nic neponuka..
    eiv mam to dakujem velmi pekne!!!!
    Žabinka tak fajn..
      zbaliť
    tiež som s tým pár dní zápasil, dokonca som bol aj na daňovom úrade s tým, že tam to políčko "poslať ez-ou" nemám. Po párminútovej diskusii typu "nemám to tam", "musí to tam byť", "tak mi to ukážte", "nemôžem, nie som na to školený" a podobne...pracovník mi tvrdil, že on tam ešte nebol prihlásený a nevie ako to tam vyzerá, ale že to tam musí byť...


    Aj keď máte pridelené ID a máte podpísanú dohodu o el. komunikácii s fin. správou, niekedy sa nestačí len prihlásiť a vyplniť formulár. Mne pomohlo, keď som po prihlásení ešte vybral daňový subjekt - TREBA KLIKNÚŤ NA SVOJE ID ALEBO MENO V PRAVO HORE A VYBRAŤ SVOJE MENO ALEBO ID AKO DAŇOVÝ SUBJEKT. Po tom sa problém vyrieši.

    Niekomu problém vyrieši aj to, ŽE POUŽIJE INÝ PREHLIADAČ - viď vyššie.

    Možno mám problém s chápavosťou, ale príde mi nezmyselné vyberať daňový subjekt, keď tam mám iba jeden. Nebolo mi poradené na DÚ, Taxana nefunguje a infolinky sú celý deň obsadené (príde mi to ako tie súťaže typu "koľko je 2+2" ak uhádnete, vyhráte 400€ a ľudia čakajú na linkách)
    Snáď to niekomu pomôže
    Žabinka a ako by na finančnej správe vedeli identifikovať tvoje podanie bez prihlásenia sa na portál???
    .....Možno mám problém s chápavosťou, ale príde mi nezmyselné vyberať daňový subjekt, keď tam mám iba jeden.... moja otázka je, kde máš iba jeden? a keby si podával dáky dokument z iného pc, tam nebudeš mať žiadny daňový subjekt, musíš sa predsa prihlásiť, aby si tam mal aspoň ten jeden..rozmýšľaj logicky..
    makoska Velka vdaka, toto mi dneska velmi pomohlo!!
    Nikde som nenapísal, že sa netreba prihlasovať na portál. Napísal som, že sa niekedy nestačí len prihlásiť na portál, ale po prihlásení vykonať ešte jeden krok navyše - to platilo pre mňa.
    Ten krok je:
    TREBA KLIKNÚŤ NA SVOJE ID ALEBO MENO V PRAVO HORE A VYBRAŤ SVOJE MENO ALEBO ID AKO DAŇOVÝ SUBJEKT.

    Samozrejme pred tým je nutné byť prihlásený. O tom tu nejdem debatovať.
    Žabinka asi sa nerozumieme.. u mňa to prebieha tak, že kliknem vpravo hore na Prihlásenie a až keď napsledne kliknem na ID, a vyberiem svoje meno, až potom som prihlásená a komunikujem pod ID a teda cez Dohodu a môžem podpisovať Ez-ou..

    Odoslanie formulara vseobecne podanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.