Zavrieť

Porady

vyska zdravotneho poistenia samoplatcu s jednorazovym prijmom zo zavislej cinnosti

v roku 2017 som bol nezamestnany, pricom od januara do augusta som hradil zdravotne poistenie ako samoplatca v minimalnej zakonnej vyske, od augusta som bol registrovany na urade prace a platil za mna stat az do konca roka, v maji toho isteho roka 2017 som obdrzal jednorazovu odmenu vyplyvajucu z vykonu zamestnania v pracovnom pomere ktory skoncil v decembri 2016, zamestnavatel z tejto odmeny zaplatil poistenie v plnej vyske sposobom, ze sa na jeden den registroval u poistovne ako moj platca poistneho. Aky je vzorec na vypocet vysky zdravotneho poistneho za minuly rok 2017, predovsetkym za obdobie od januara do augusta 2017 kde nastal subeh uhrad mna ako samoplatcu a jadnorazovej platby mojho minuleho zamestnavatela.
veronikasad Aka bola výška odmeny?
MirosH vyska jednorazovej odmeny bola 13.302,67 Eur a jednorazove poistne odvedene zamestnavatelom 530,20 Eur
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vyska zdravotneho poistenia samoplatcu s jednorazovym prijmom zo zavislej cinnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.