Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Mária27
Opýtaj sa v okolí, za čo by prenajali tebe. Je to otázka ponuky a dopytu v danej lokalite.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
korela Áno. Práve oddnes mám info, že v jednom eu meste je v súčasnosti dopyt po nájmoch 1 : 100. Doteraz byty doslova akcerelovali nemormálnym tempom.
.
Na cenu vo vašej lokalite sa spýtať RK, aspoň prvú zmluvu o prenájme prenechať jej.
misoft Hmmm... kŕmiť realitku? Zmlúv na nete po milú kedveš, len si vybrať, výšku nájomného si stanoví, akú chce, nezabudnúť registrovať u daňovákov a robiť to, čo zákon prikazuje.... na to realitku NEPOTREBUJE!
korela No zasa nie je zmluva ako zmluva, je rozdiel v zakomponovaní podmienok, niekedy taká všeobecná sa nevzťahuje pre všetkých rovnako.
Mne v tomto prípade išlo najmä o stanovenie výšky ceny, keďže má zadávateľka problém práve s ňou. A RK sú v tomto zbehnuté a sami majú záujem cenu nepodliezť.
A čo vykrikuješ? :-))), ide ti o život?
  zbaliť

dmc je offline (nepripojený) dmc

dmc
Ak ani takuto - zakladnu vec nevies - na tvojom mieste by som byt neprenajimal.

Nie. Moja odpoved nieje arogantna ani nou nikam nemierim ale mam s najmom nehnutelnosti (nie jednej) bohate skusenosti. Tvoja otazka napoveda ze nemas o najme bytu ani sajnu a budes sa viac trapit ako budes mat uzitku. Vela stastia prajem.

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Veľkosť - pre niekoho malý, pre iného veľký...
Dostupnosť a lokalita - MHD, parkovanie, zápchy, centrum alebo kľud Bezpečnosť - v Pentagone ani neprenajmeš, ibaže by dealerovi alebo feťákovi.
Prezri inzeráty, skús na nejaký zavolať, popýtaj sa a porovnaj so svojím bytom.

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
Od 150e do 10 tisic - zalezi kde a co je to za byt.
Kukni inzeraty.

chcela by som dať do nájmu byt, ako určiť výšku nájomného?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.