Zavrieť

Porady

Pigmentové škvrny na lícach

Mám veľký problém. Po tridsiadke sa mi na tvári objavili dosť veľké pigmentové škvrny na lícnych kostiach. V zime vyblednú, ale akonáhle vykukne slnko, vystúpia mi aj škvrny. Skúsila som už všetko možné, pečeňové testy mám v poriadku, antikoncepciu som vymenila, krémy čím sú drahšie, tým menej zaberajú. Má niekto overený a účinný recept ako sa ich zbaviť. Je to pre mňa dosť veľký hlavne psychický problém, lebo makeup všetko nezakryje.
Usporiadat
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

A čo stojí ten krém PORCELANA?
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Vraj stojí cca. 750,- Sk. Tak mi odpísali na porcelana@zoznam.sk.
Naposledy upravil EkoMax : 20.03.07 at 14:08
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

a mňa by zaujímalo aj to, koľko je ho v tégliku či tube...
koľko ml.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
heni..podľa týchto je hmotnosť 85g
http://www.kseft.sk/obchod.php?adresar=porcelana
0 0
raya1 raya1

raya1 je offline (nepripojený) raya1

Ja to mám zas opačne - biele pigmentové škvrny a hlavne tam kde to najviac vadí ( tvár, ruky) Psychicky sa to veľmi zle znáša.
Ale poradiť si neviem, len nejaký makeup..
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
EkoMax Pozri príspevok
Vraj stojí cca. 750,- Sk. Tak mi odpísali na porcelana@zoznam.sk.
Už ho máš ? Fakt je účinný ?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Hlinkovx Pozri príspevok
heni..podľa týchto je hmotnosť 85g
http://www.kseft.sk/obchod.php?adresar=porcelana
jeeeeej, dík, ma to nenapadlo takto hľadať...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Heni, ak to fakt bude fungovať, tak na 3.superstretko prídeme ako fotomodelky
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

jess Pozri príspevok
Heni, ak to fakt bude fungovať, tak na 3.superstretko prídeme ako fotomodelky
hm, ale čo ak nás nespoznajú?

ináč, tiež by som rada naživo videla človeka, ktorému to pomohlo...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Heni Pozri príspevok
hm, ale čo ak nás nespoznajú? ...
Heni..ta ty nevieš..že sa tam pri zvítaní predstavujeme a nie je to len tým..žeby sme sa tak veľmi zmenili...ale niektorí už majú aj sklerózu
Ináč Heni..ešte ťa furt nevidím medzi prihlásenými na nemkrahule

však sa dohodnite..a jedna z Vás to vyskúšajte a nech teda jedna príde ako fotomodelka
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

EkoMax Pozri príspevok
Vraj stojí cca. 750,- Sk. Tak mi odpísali na porcelana@zoznam.sk.
Ja som našla zaujímavý článok na internete o zložení tohto krému. Prikladám jeden z názorov:
Neexistuje jediny zaruceny a ucinny krem na odstraňovanie pig. skvrn. Zbytočne budeš zháňať krém Porcelana u nas. Zloženie tohto kremu 2% hydrochinonu, vit. A,C, Beta Caroten je podobne ako u desiatok inych pripravkov dostupnych na nasom trhu. Len pre zaujimavost chemicka latka hydrochinon je v koz. pripravkoch zakazana, moze byt pouzity len cisto hydrochinon na prirodnej baze. Aj z toho dovodu museli renomovane firmy stiahnut tieto pripravky z nasho trhu. Momentalne je u nas v lekarni dostupnych dost pripravkov s najucinnejsimi bieliacimi zložkami, ku ktorym patri kyselina kojova a prirodny hydrochinon. A len podotykam ze bielenie bez profesionalneho pristupu obmedzene len na domace aplikacie kremu nikdy neprinasaju taky efekt, ak nie su v spojeni s odbornym bielenim. Krem na doma predstavuje len doplnok k salonnym alebo dermatologickym osetreniam. Podľa mojho nazoru pustať sa do bielenia pleti bez bez posudenia rozsahu a hlbky pigmentacii odbornikom je zbytočne mrhanie sil a peňazi. Tak ako nie je vysoky tlak lieceny jednotnym liekom , ku kazdej pigmentacii a jej sposobu odstranenia treba pristupovať individualne. Osobne som vyskusala krem Porcelana - bezny krem na pigmentove skvrny. Takych a ucinnejsich mozes najst v lekarni u nas plne police / napr. Krem Uniton 4, Uniton SPF 20, kremy Syncare ........./, nemusis pracne zhanať az z USA.
Sara
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Hlinkovx Pozri príspevok
Heni..ta ty nevieš..že sa tam pri zvítaní predstavujeme a nie je to len tým..žeby sme sa tak veľmi zmenili...ale niektorí už majú aj sklerózu
no, ja som tiež z tých, ktorí tú svoju sklerózu vláčia fšade so sebou
0 0
Gabriela Horváthová Gabriela Horváthová
Dobrý večer,
ak máte pigmentové škvrny treba ísť do solárka aspoň 10 x a potom po určitom čase zmiznú škvrny. To hovorím z vlastnej skúsenosti. Ja som mala na lícach úplne tmavohnedé škvrny. A teraz je to už v pohode.
gigi
0 0
mmmattta mmmattta

mmmattta je offline (nepripojený) mmmattta

Pigmentové škvrny - sa laserom size zjemnia ale ked nebudes pouzivat dostatočnu obchranu a chranit si tvaricku pred slnieckom -tak ti laser este viac uskodi a vyhodia sa ti znova. Na pigmentove skvrny je vyborny
1. mikrodermalny peeling - ktory ti jemnucko zbrusuje kozu a druhym krokom ti ukludni plet, +alebo rozjasnujuca maska regeneracne sera-ochrana a vyborna vece je rozjasnujuce serum s tym mam vybornu skusenost
2. je NUTNE pouzivat ochr. faktor MIN: 25,
3. a MAKEUP aj v lete. Pretoze ti zvysuje ochranu pleti
4. vyhybat sa slniecku.
ak by si potreboala poradit a vyskusat dopredu vecicky, ozvi sa. Velmi rada ti pomozem
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

mmmattta Pozri príspevok
Pigmentové škvrny - sa laserom size zjemnia ale ked nebudes pouzivat dostatočnu obchranu a chranit si tvaricku pred slnieckom -tak ti laser este viac uskodi a vyhodia sa ti znova. Na pigmentove skvrny je vyborny
1. mikrodermalny peeling - ktory ti jemnucko zbrusuje kozu a druhym krokom ti ukludni plet, +alebo rozjasnujuca maska regeneracne sera-ochrana a vyborna vece je rozjasnujuce serum s tym mam vybornu skusenost
2. je NUTNE pouzivat ochr. faktor MIN: 25,
3. a MAKEUP aj v lete. Pretoze ti zvysuje ochranu pleti
4. vyhybat sa slniecku.
ak by si potreboala poradit a vyskusat dopredu vecicky, ozvi sa. Velmi rada ti pomozem
Máš k dispozícií nejaké vzorky? Rada by som to vyskúšala
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Dievčatá, tak už niekto používa ten krém Porcelana ???

Spokojnosť - nespokojnosť ???
0 0
mimusa mimusa

mimusa je offline (nepripojený) mimusa

Ja viem zo skusenosti svojej sestry, ze kym budes uzivat antikoncepcne tabletky, tak sa treba vyhybat slnku, alebo kryt tvar kremom s vysokym UV filtrom, nakolko ma skvrny ma vplyv antikoncepcia.
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

som na tom podobne ako Vianocka, v lete nevyleziem bez kremu so 60 UV fakt. /Vichy - drahy, ale dobry/a ak nejdem niekam k vode alebo tak, tak sa maskujem aj mejkapom /podla mojich skusenosti najlepsiu kryciu schopnost ma max faktor /ten nestieratelny/.
Uz dlhsie uvazujem o fotorejuv., preto ma zaujal prispevok od .... sorry zabudla som nick, ktora pise, ze to bolo skoro bez efektu. V jednom Šarme som citala, ze je dobre kombinovat fotorejuv. s dermabraziou, alebo dokonca len dermabraziu. Neviete niekto nieco o tom?
A suhlasim s tebou, ze najradsej by som sa zverila do ruk niekoho, koho by mi odporucala osoba, ktora uz tymi rukami presla, lebo vsetko sa da odflaknut. A ja nechcem byt obet, hlavne, ak ide o taketo veci.

Ake mate skusenosti baby, aj ostatne s tymto problemom. Fotorejuvenizacia alebo dermabrazia?
0 0
lea1111 lea1111

lea1111 je offline (nepripojený) lea1111

jess Pozri príspevok
Dievčatá, tak už niekto používa ten krém Porcelana ???

Spokojnosť - nespokojnosť ???
no naspiše dakto či je ten porce?
0 0
lea1111 lea1111

lea1111 je offline (nepripojený) lea1111

[quote=jess;446409]Dievčatá, tak už niekto používa ten krém Porcelana ???


a či je dobry ,je na trhu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať