Zavrieť

Porady

Pigmentové škvrny na lícach

Mám veľký problém. Po tridsiadke sa mi na tvári objavili dosť veľké pigmentové škvrny na lícnych kostiach. V zime vyblednú, ale akonáhle vykukne slnko, vystúpia mi aj škvrny. Skúsila som už všetko možné, pečeňové testy mám v poriadku, antikoncepciu som vymenila, krémy čím sú drahšie, tým menej zaberajú. Má niekto overený a účinný recept ako sa ich zbaviť. Je to pre mňa dosť veľký hlavne psychický problém, lebo makeup všetko nezakryje.
Usporiadat
mmmattta mmmattta

mmmattta je offline (nepripojený) mmmattta

ak mate chut na vzorenky toho mikrodermaneho peelingu alebo si ho vyskusat tak sa mi ozvite na mailik martina.lamosova@gmail.com.
a dohodneme sa . zatial ...
0 0
mmmattta mmmattta

mmmattta je offline (nepripojený) mmmattta

TatianaM Pozri príspevok
Máš k dispozícií nejaké vzorky? Rada by som to vyskúšala
tatianka, posli mi mail na moju email adresu a dohodneme sa kam to chces poslat papa. mata
0 0
renataj renataj

renataj je offline (nepripojený) renataj

[quote=lea1111;491532]
jess Pozri príspevok
Dievčatá, tak už niekto používa ten krém Porcelana ???


a či je dobry ,je na trhu?
Baby musím Vás asi sklamať.Já som si ešte vlani zaobstarala krém Porcelana ale účinok je nulový.Tiež mám už min.10rokov pig.škvrny z doby,keď som zostala tehotná.Dovtedy žiadne problémi s pokožkou,ani škvrny ani vyrážky.Od pôrodu len skúšam a skúšam.Ale asi je najúčinejšie sa v lete chrániť pred slnkom a používať krycie krémy.
To je môj názor.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

ak mate chut na vzorenky toho mikrodermaneho peelingu alebo si ho vyskusat tak sa mi ozvite na mailik martina.lamosova@gmail.com.
a dohodneme sa . zatial ...


Baby, ja som založila túto tému a som rada, že sa uchytila a aj z vlastnej skúsenosti musím Maťke poďakovať. Ten mikrodermálny peeling je dobrý, ale treba použiť obidva kroky a dodržať všetky pravidlá starostlivosti o pleť. Ja som sa tiež po tridsiatke začala trápiť so škvrnami hlavne na lícanych kostiach, ale Maťka mi skutočne pomohla. Kozmetiku ktorú ponúka skutočne pozná a aj keď je síce relatívne drahá, stojí za to. Pôsobí totiž hlbkovo. A tento efekt pocítite len po dôslenom používaní.
PS: Takže vrele doporučujem. Môj manžel bol s efektom tiež nadšený. A to je už pri chlapovi čo povedať.
0 0
TBMB TBMB

TBMB je offline (nepripojený) TBMB

Ja mám ten istý problém, naštívila som preto kozmetičku. Dala mi gel, ktorý si cez leto natieram len večer a mimo leta keď nieje také slnko tak večer aj ráno. V apríli som to začala používať a cez leto sa mi to oveľa polešilo. Teraz som v práci a neviem si spomenúť na názov, večer ak nezabudnem ta napíšem názov. Gel stál 1100,- Sk ale mne pomohol. Mne sa tie pigmenty objavovali vždy tak od apríla do septembra. Keď bolo silne slnko. Snáď Ti to pomôže.
0 0
misa misa

misa je offline (nepripojený) misa

Ja znova potvrdzujem moju velmi dobru skusenost s kremom Porcelana. Ale zistila som ze teraz je na trhu uz nejaky s nazvom "new", ktory som tiez vyskusala a z neho som sa vyhadzala. Ale ten povodny mi naozaj pomohol. Skuste sa spytat mojho manzela, skvrny mi zmizli na 90%. Okrem toho samozrejme kazdodenne pouzivam krem s vysokym UV faktorom, mne nestaci 20, ale pouzivam 50+ /vyssi uz nie je/.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
misa Pozri príspevok
Ja znova potvrdzujem moju velmi dobru skusenost s kremom Porcelana. Ale zistila som ze teraz je na trhu uz nejaky s nazvom "new", ktory som tiez vyskusala a z neho som sa vyhadzala. Ale ten povodny mi naozaj pomohol. Skuste sa spytat mojho manzela, skvrny mi zmizli na 90%. Okrem toho samozrejme kazdodenne pouzivam krem s vysokym UV faktorom, mne nestaci 20, ale pouzivam 50+ /vyssi uz nie je/.
... a ja zase negujem tvoje skúsenosti.... Používala som teraz október/november krém Porcelana....totálna nula bodov !!!!.....ďalších 700 korún v ľufte ....

... predpokladám, že si blondínka so svetlou pleťou, lebo som niekde čítala, že nám tmavých s tmavou pleťou PORCELANA nepomôže....
0 0
misa misa

misa je offline (nepripojený) misa

Nie som blondína so svetlou pleťou, mám hnedé vlasy. Ono asi na každého pôsobí niečo iné, čo jednému pomôže, druhému môže uškodiť...
0 0
marry2211 marry2211

marry2211 je offline (nepripojený) marry2211

Predám denný a nočný krém PORCELANA (85 g- každý). Dovezené z USA.Vynikajúci prípravok proti pigmentovým škvrnám a diskoloráciam pleti. Použitelný do : 06/09.
Pôvodná cena: 1400,- Sk
Terajšia cena: 1000,- Sk
mail: marry2211@pobox.sk
mobil: 0905703332
0 0
marry2211 marry2211

marry2211 je offline (nepripojený) marry2211

ahoj....ja používam krém PORCELANA.Dala som si ju doviesť z USA.Po 2 ks z každého.Ale je to dosť velké balenie, preto predávam sadu- denný a nočný. Je vážne účinný. Ak by bol záujem (pôvodne 1400,-...teraz 1000,-Sk)....
marry2211@pobox.sk
0905703332
0 0
elle008 elle008

elle008 je offline (nepripojený) elle008

Mila Marry, asi tu z predaja Porcelany chces mat dobry biznis.. Ja som si dala doviezt Porcelanu z USA a poviem Ti, ze za tu cenu, co tu bez chrbtovej kosti uvadzas, by som ich mala niekolko baleni!!! Ved to tam stoji par dolacikov, to zisti kazdy, kto si pozrie stranky s ich internetovymi obchodami. Mile damy, mam dva kremy navyse (denny aj nocny), ponukam ich za 500 Skk spolu. Ozvite sa mi na jasnenka8@azet.sk, som z BA.
0 0
katulik1207 katulik1207

katulik1207 je offline (nepripojený) katulik1207

ahojte mozem sa opytat ci pomohol ten krem porcelana aj takym co maju pehy od malicka ja som si ho kupila a niejako mi nepomaha
0 0
elle008 elle008

elle008 je offline (nepripojený) elle008

Ahojte, tak kremiky uz maju svoju novu majitelku.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

ahojte, aj ja som dostala krémik Porcelana aj denný aj nočný, ale sú "NEW fres scent" - tak uvidím........ no a zároveň som dostala aj krém AMBI - tiež z USA, podľa zloženia je porovnateľný s denným Porcelana krémom . Babenky nemáte s ním skúsenosti????
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Mám ten nočný "NEW fres scent".....nula bodov.....používala som 2 mesiace .....
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

jess, no pravdupovediac aj tá vôňa...no coommend... a tvár je ako natretá lepidlom...... denný som zatiaľ neskúšala, dá sa na to naniesť iný krém..???
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... netuším, ale pochybujem, však to je dobrá vazelína !!!
To už by ti nevpilo žiadny ďalší krém.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Toto som našla na internete.
Pasta na škvrny

Pasta je vhodná na bielenie pieh a stareckých škvŕn. Pripravíme si ju veľmi jednoducho.
Potrebujeme: surovú cibuľu, trochu octu.
Ako na to: Cibuľu nakrájame na jemné kúsky a vidličkou roztlačíme na jemnú kašu (môžeme zomlieť v mlynčeku). Počas miešania pridávame ocot, aby vznikol hustý krém. Nanášame večer jemnými poklepmi na postihnuté miesta.

EXTRA tip

Masť na kožné škvrny
Zomelieme 15 g horčičných semien na prášok. Pridáme 15 g citrónovej šťavy a 5 g mandľového oleja. Všetko dobre premiešame atouto masťou si potierame škvrny. Pomôže bieliť najmä starecké pigmentové škvrny.
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

Pozerám, že dávno sa tu nepísalo o pig. skvrnách či nemáte nejaký nový recept.. Mne objavili tento rok na konci mája a štve ma to....
0 0
mmmattta mmmattta

mmmattta je offline (nepripojený) mmmattta

este ma napadlo k tym pigmentovym skvrnkam, v zavislosti od toho v ktorej vrstve sa nachadzaju sa pouzije alebo mikrodermalna sada ked to je viacej na povrchu, rozjasnujuce serum ked su to skvrny hlbsie.
Naposledy upravil mmmattta : 27.08.08 at 10:26 Dôvod: doplnok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať