Zavrieť

Porady

excel,word-stiahnutie

vie mi niekto poradiť kde by som mohla stiahnuť excel a word skúšala som z oficiálnej stránky microsoft ale nejak to nefunguje . Potrebujem stiahnuť nejake tlačiva z porady a nechce sa mi nič otvoriť. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    To sú oba spoplatnené programy a sú súčasťou balíka Office. Takže stiahnutie len tak asi nepôjde. A ak áno je sw pirátstvo.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    V ktoromsi časopise o PC je vložené CD, cena cca 150,- Sk , Office 2007, (World2007 ?) testovacia verzia na 1 rok. Doporučujem obehať stánky s časopismi.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Skús navštíviť stránku sk.openoffice.org/download.html , kde nájdeš plnohodnotnú náhradu za platený office. Volá sa OpenOffice a obsahuje Word, Excel. Menu je v slovenčine. Plne kompatibilný s Office.

    Wikky je offline (nepripojený) Wikky

    Wikky
    Dobrý deň, ja mám spomínaný Open Office, no ja mám pocit, že dokumenty z Wordu mi zobrazuje inak, (obrázky, tabuľky sú rozhodené) možno, že mám zle nastavené? A keď pošlem mailom súbor open office, bude sa dať otvoriť v programe Word a naopak? Nie je žiadna možnosť stiahnuť predsa ten Word?
    ďakujem za odpovede, pozdravujem.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    stiahnutie word je pirátstvo Pracujem s Open Office a sem tam sa stane, že to porozhadzuje, ale málokedy. Pri ukladaní je treba poriadne čítať ponuku.

    katrine je offline (nepripojený) katrine

    katrine
    ahojte, tiez by som sa chcela spytat nieco ohladom wordu...mam vistu a wordpad....cele je to nejake divne, absolutne sa v tom nevyznam, mam pocit, ze tam strasne vela veci chyba...bola som zvyknuta na "normalny" word...da sa to stiahnut, aby to nebolo piratstvo? ak, tak pls lopatisticky, som tak "trosku" blbec na tieto veci...dakujem

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ano dá, za poplatok 110€ tzv. dowlnload verzia, ale rýchlejšia je kúpa v kamennom obchode

    excel,word-stiahnutie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.