Zavrieť

Porady

Jedlá v hlinenom hrnci.

Mama troch dospelých detí
Pred časom som si kúpila od remeselníka na jarmoku hlinený hrniec ku ktorému bol priložený aj jeden recept. Rada by som si k tomutu receptu pripojila aj iné osvedčené recepty. Tak prosím všetkých ,čo majú s takýmto hrncom skúsenosti, aby sem nejaký ten dobrý recept priložili.

Prekladané bravčové mäso s kyslou kapustou.

Na dno hrnca dáme kyslú kapustu a podlejeme asi 3 dcl vody. Bravčové mäso narežeme na plátky, naklepeme, osolíme a okoreníme, potrieme horčicou alebo kečupom a uložíme na kapustu a prikryjeme zvyšnou kapustou. Olúpané zemiaky pokrájame, premiešame s pokrájanou cibuľou a koreninami a poukladáme na kapustu. Na vrch uložíme na plátky porezanú údenú slaninku a dáme piecť do rúry. Po hodine pečenia odkryjeme , polejeme jeho vlastnou šťavou a podľa potreby zapečieme.
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Používam ten hrniec na nemiesený chlieb. Dala som na 230 stupňov na pol hodiny, ale už bolo neskoro a chcelo sa mi spať, tak som to po 12tich minútach celé vypla, že ch.j do chleba. A ráno otvorím rúru a chlieb super upečený, len mal mäkkú kôrku, at decku aj celkom vyhovuje, aspoň kôrky nenecháva na tanieri. takže namiesto klasických 30 plus 15-20 min na dopekanie, slabá štvrťhodinka. Ušetrím si v budúcnosti energiu. Ale nedávam to ako všeobecný návod, aby sa niekto nevypiekol
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať